Dames 1

4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

D1
Were Di
Thuis
18-04-2021 12:00
Nr. 497041
AFGELAST, KNHB-afgelasting
Goirle
D1
Uit
25-04-2021 12:00
Nr. 497046
AFGELAST, KNHB-afgelasting
D1
Den Bosch
Thuis
16-05-2021 12:00
Nr. 497053
AFGELAST,
Shot
D1
Uit
30-05-2021 12:00
Nr. 497059
AFGELAST,
D1
Waalwijk
Thuis
06-06-2021 12:00
Nr. 497062
AFGELAST,
Den Bosch
D1
Uit
13-06-2021 12:00
Nr. 497070
AFGELAST,

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch D86501287015
2.Udenhout D16411285013
3.Den Bosch D1164021916012
4.Liempde D16312149010
5.DES D563121814010
6.Goirle D463121713010
7.Tilburg D8631266010
8.Berkel-Enschot D463121719010
9.Rosmalen D4622215908
10.Shot D3610592603
11.Were Di D7601592901
12.Waalwijk D3601543101

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Trainingen

di
20:00
-
21:15
Zand Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

WaalwTilbuDES DDen BDen BBerkeWere Shot RosmaGoirlUdenhLiemp
Waalwijk D33 - 31 - 40 - 3
Tilburg D82 - 00 - 31 - 0
DES D54 - 33 - 4
Den Bosch D113 - 02 - 3
Den Bosch D88 - 01 - 23 - 1
Berkel-Enschot D41 - 73 - 1
Were Di D70 - 00 - 53 - 5
Shot D31 - 60 - 5
Rosmalen D42 - 110 - 01 - 1
Goirle D43 - 44 - 43 - 0
Udenhout D110 - 06 - 16 - 0
Liempde D14 - 01 - 13 - 2