Dames 1

3e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

D1
Tilburg
Thuis
19-04-2020 12:15
Veld: KG1
Nr. 264305
AFGELAST, , Scheidsrechters: Waylon van Son, Henk van Leeuwen
D1
DES D4
Thuis
03-05-2020 13:25
Veld: KG1
Nr. 264310
Scheidsrechters: Waylon van Son
Rosmalen D4
D1
Uit
10-05-2020
Nr. 264318
D1
Warande D3
Thuis
17-05-2020 13:25
Veld: KG1
Nr. 264323
Scheidsrechters: Waylon van Son, Linda de Bruin
Den Bosch D8
D1
Uit
24-05-2020
Nr. 264327
D1
Hopbel D4
Thuis
07-06-2020 13:25
Veld: KG1
Nr. 264334
Scheidsrechters: Waylon van Son, Niels van Laarhoven
Den Bosch D11
D1
Uit
14-06-2020
Nr. 264341

Poule stand (3e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande D3119024211027
2.Den Bosch D11117133825022
3.Liempde D1117132315022
4.Tilburg D9117042320021
5.Were Di D6116142214019
6.Were Di D7116052631018
7.DES D4115152824016
8.Goirle D4115152319016
9.Den Bosch D8113351519012
10.Hopbel D411308173109
11.Rosmalen D411218132907
12.Tilburg D811038114303

Begeleiders (1)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Zand Veld 2 (ABCD)
do
18:45
-
20:15
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

TilbuTilbuDES DDen BDen BWere Were WaranRosmaHopbeGoirlLiemp
Tilburg D91 - 24 - 12 - 10 - 63 - 2
Tilburg D81 - 31 - 80 - 62 - 41 - 1
DES D40 - 02 - 44 - 11 - 23 - 1
Den Bosch D114 - 23 - 25 - 0
Den Bosch D81 - 31 - 01 - 32 - 5
Were Di D72 - 04 - 14 - 34 - 10 - 2
Were Di D64 - 03 - 01 - 12 - 33 - 0
Warande D33 - 12 - 15 - 36 - 11 - 2
Rosmalen D40 - 30 - 01 - 24 - 0
Hopbel D41 - 20 - 51 - 2
Goirle D43 - 41 - 11 - 43 - 11 - 0
Liempde D15 - 20 - 1