Dames 1

4e klasse Dames senioren Poule E

12e in poule 4e klasse Dames senioren Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
3
Nuth D1
1
Dommel D1
4
Vlijmen D1
2
Udenhout D1
1
Deurne D1
2
DVS D1
11
Sjinborn D1
0
Cranendonck D1
0
Liempde D1
15
Venray D1
2
Heesch D1
0
Berlicum D1
Zondag 17 maart
12
Berlicum D1
1
Liempde D1
1
Venray D1
0
Sjinborn D1
0
Cranendonck D1
7
Deurne D1
10
DVS D1
0
Vlijmen D1
4
Udenhout D1
6
Dommel D1
4
Heesch D1
1
Nuth D1

Wedstrijdschema

Cranendonck D1
D1
Uit
31-03-2019 12:30
Veld: ZND
Nr. 14223
Locatie: Sportp. 'De Romrijten', MAARHEEZE - Veld 1
D1
DVS D1
Thuis
07-04-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14274
Scheidsrechters: Waylon van Son, Henk van Leeuwen. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Udenhout D1
D1
Uit
14-04-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14300
Locatie: Sportpark Sportlaan, UDENHOUT - Veld 1
D1
Dommel D1
Thuis
05-05-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14380
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Vlijmen D1
D1
Uit
12-05-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14433
Locatie: Sportp. 'Hoge Heide', VLIJMEN - Veld 1
D1
Deurne D1
Thuis
19-05-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14486
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Sjinborn D1
D1
Uit
26-05-2019 13:00
Veld: ZND
Nr. 14507
Locatie: Sportp. Dr. Ariƫnsstraat , VALKENBURG LB - Veld 1
D1
Nuth D1
Thuis
02-06-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14593
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand (12e in poule 4e klasse Dames senioren Poule E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sjinborn D11413018512039
2.DVS D11411218330035
3.Venray D11310127827031
4.Heesch D1149325422030
5.Deurne D1138144317025
6.Berlicum D1146263538020
7.Dommel D1146262848020
8.Cranendonck D11440102764012
9.Udenhout D1134183654310
10.Nuth D1133010244809
11.Vlijmen D1142012166906
12.Liempde D1140014119100

Spelers (1)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Zand Veld 1 (AB)
do
19:30
-
21:00
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerCraDeuDomDVSHeeLieNutSjiUdeVenVli
Berlicum D18 - 12 - 212 - 11 - 54 - 22 - 0
Cranendonck D10 - 70 - 32 - 81 - 21 - 73 - 2
Deurne D15 - 03 - 11 - 24 - 05 - 02 - 24 - 1
Dommel D10 - 04 - 20 - 51 - 74 - 01 - 02 - 1
DVS D15 - 08 - 44 - 27 - 09 - 37 - 210 - 0
Heesch D12 - 01 - 22 - 23 - 38 - 14 - 16 - 5
Liempde D11 - 30 - 10 - 70 - 63 - 50 - 151 - 2
Nuth D11 - 20 - 63 - 12 - 34 - 13 - 5
Sjinborn D19 - 011 - 02 - 19 - 05 - 12 - 19 - 14 - 1
Udenhout D14 - 63 - 112 - 63 - 22 - 72 - 46 - 2
Venray D14 - 14 - 27 - 16 - 611 - 01 - 0
Vlijmen D11 - 51 - 60 - 30 - 61 - 51 - 84 - 21 - 8