Dames 1

4e klasse Dames senioren Poule E

12e in poule 4e klasse Dames senioren Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
2
Udenhout D1
3
Berlicum D1
0
Dommel D1
3
Heesch D1
3
Vlijmen D1
0
Liempde D1
0
Deurne D1
1
Sjinborn D1
1
Cranendonck D1
0
Nuth D1
5
DVS D1
3
Venray D1
Zondag 5 mei
0
Nuth D1
2
Deurne D1
10
Sjinborn D1
1
Vlijmen D1
3
Liempde D1
3
Dommel D1
5
Heesch D1
1
Udenhout D1
3
Berlicum D1
4
DVS D1
10
Venray D1
1
Cranendonck D1

Wedstrijdschema

D1
Deurne D1
Thuis
19-05-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14486
Scheidsrechters: Tjebbe Smit, Christoph Maes. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Sjinborn D1
D1
Uit
26-05-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14507
Locatie: Sportp. Dr. Ariƫnsstraat , VALKENBURG LB - Veld 1
D1
Nuth D1
Thuis
02-06-2019 12:45
Veld: ZND
Nr. 14593
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand (12e in poule 4e klasse Dames senioren Poule E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sjinborn D119171111315052
2.DVS D119153110138048
3.Venray D119151310641046
4.Heesch D11912346930039
5.Deurne D11912165822037
6.Berlicum D1197484751025
7.Dommel D1197393563024
8.Cranendonck D11961123379019
9.Nuth D11951133459016
10.Udenhout D11951134884313
11.Vlijmen D1193016248809
12.Liempde D11901181511301

Spelers (1)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Zand Veld 1 (AB)
do
19:30
-
21:00
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

BerCraDeuDomDVSHeeLieNutSjiUdeVenVli
Berlicum D18 - 13 - 42 - 212 - 12 - 21 - 54 - 24 - 52 - 0
Cranendonck D10 - 00 - 70 - 33 - 11 - 02 - 81 - 21 - 73 - 2
Deurne D15 - 03 - 15 - 01 - 24 - 05 - 00 - 12 - 21 - 44 - 1
Dommel D10 - 04 - 20 - 51 - 70 - 34 - 01 - 01 - 22 - 13 - 2
DVS D15 - 08 - 44 - 27 - 03 - 19 - 37 - 21 - 15 - 310 - 0
Heesch D12 - 04 - 11 - 22 - 23 - 38 - 14 - 15 - 16 - 5
Liempde D11 - 30 - 13 - 30 - 50 - 70 - 63 - 50 - 151 - 2
Nuth D11 - 20 - 60 - 23 - 12 - 34 - 14 - 13 - 53 - 2
Sjinborn D19 - 011 - 02 - 19 - 05 - 12 - 19 - 114 - 04 - 110 - 1
Udenhout D12 - 30 - 44 - 63 - 112 - 68 - 03 - 22 - 72 - 46 - 2
Venray D14 - 110 - 14 - 27 - 16 - 63 - 211 - 03 - 11 - 0
Vlijmen D11 - 50 - 31 - 60 - 30 - 63 - 01 - 51 - 84 - 21 - 8