Dames 1

4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Goirle D4
4
Warande D3
5
Liempde D1
2
Were Di D7
1
Rosmalen D4
2
Den Bosch D8
1
Tilburg D8
8
DES D4
0
Tilburg D9
6
Hopbel D4
Zondag 8 september
1
Den Bosch D8
3
Tilburg D9
0
Were Di D7
2
Goirle D4
5
Warande D3
3
Rosmalen D4
3
DES D4
1
Liempde D1

Wedstrijdschema

D1
Goirle D4
Thuis
22-09-2019 13:25
Veld: KG1
Nr. 264229
Scheidsrechters: Romée van den Elzen, Charlotte Laheij
Tilburg D8
D1
Uit
29-09-2019 11:30
KG 5 (Semiveld)
Nr. 264232
D1
Were Di D6
Thuis
06-10-2019 13:25
Veld: KG1
Nr. 264241
Tilburg D9
D1
Uit
13-10-2019
Nr. 264246
D1
Rosmalen D4
Thuis
27-10-2019 13:25
Veld: KG1
Nr. 264251
Warande D3
D1
Uit
03-11-2019
Nr. 264261
D1
Den Bosch D8
Thuis
10-11-2019 13:25
Veld: KG1
Nr. 264262
Hopbel D4
D1
Uit
17-11-2019 10:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 264270
D1
Den Bosch D11
Thuis
24-11-2019 11:50
Veld: KG1
Nr. 264274
Were Di D7
D1
Uit
15-03-2020
Nr. 264284
Goirle D4
D1
Uit
22-03-2020
Nr. 264285
D1
Tilburg D8
Thuis
29-03-2020
Nr. 264295
Were Di D6
D1
Uit
05-04-2020
Nr. 264302
D1
Tilburg D9
Thuis
19-04-2020
Nr. 264305
D1
DES D4
Thuis
03-05-2020
Nr. 264310
Rosmalen D4
D1
Uit
10-05-2020
Nr. 264318
D1
Warande D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 264323
Den Bosch D8
D1
Uit
24-05-2020
Nr. 264327
D1
Hopbel D4
Thuis
07-06-2020
Nr. 264334
Den Bosch D11
D1
Uit
14-06-2020
Nr. 264341

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DES D4220011206
2.Hopbel D422008006
3.Warande D322009406
4.Liempde D121016503
5.Den Bosch D821013403
6.Goirle D421013403
7.Tilburg D921013703
8.Den Bosch D1110105501
9.Tilburg D8201161301
10.Were Di D610010200
11.Rosmalen D420024700
12.Were Di D720022700

Spelers (1)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Zand Veld 2 (ABCD)
do
18:45
-
20:15
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

TilbuTilbuDES DDen BDen BWere Were WaranRosmaHopbeGoirlLiemp
Tilburg D90 - 6
Tilburg D81 - 8
DES D43 - 1
Den Bosch D11
Den Bosch D81 - 3
Were Di D70 - 2
Were Di D6
Warande D35 - 3
Rosmalen D41 - 2
Hopbel D4
Goirle D41 - 4
Liempde D15 - 2