Dames 1

4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

D1
DES D5
Thuis
07-03-2021
Nr. 492501
Berkel Enschot D4
D1
Uit
14-03-2021
Nr. 497014
D1
Tilburg D8
Thuis
21-03-2021
Nr. 497021
Rosmalen D4
D1
Uit
28-03-2021
Nr. 497029
Udenhout D1
D1
Uit
11-04-2021
Nr. 497036
D1
Were Di D7
Thuis
18-04-2021
Nr. 497041
Goirle D4
D1
Uit
25-04-2021
Nr. 497046
D1
Den Bosch D8
Thuis
16-05-2021
Nr. 497053
Shot D3
D1
Uit
30-05-2021
Nr. 497059
D1
Waalwijk D3
Thuis
06-06-2021
Nr. 497062
Den Bosch D11
D1
Uit
13-06-2021
Nr. 497070

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch D86501287015
2.Udenhout D16411285013
3.Den Bosch D1164021916012
4.Liempde D16312149010
5.DES D563121814010
6.Goirle D463121713010
7.Tilburg D8631266010
8.Berkel-Enschot D463121719010
9.Rosmalen D4622215908
10.Shot D3610592603
11.Were Di D7601592901
12.Waalwijk D3601543101

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Team resultaten

WaalwTilbuDES DDen BDen BBerkeWere Shot RosmaGoirlUdenhLiemp
Waalwijk D33 - 31 - 40 - 3
Tilburg D82 - 00 - 31 - 0
DES D54 - 33 - 4
Den Bosch D113 - 02 - 3
Den Bosch D88 - 01 - 23 - 1
Berkel-Enschot D41 - 73 - 1
Were Di D70 - 00 - 53 - 5
Shot D31 - 60 - 5
Rosmalen D42 - 110 - 01 - 1
Goirle D43 - 44 - 43 - 0
Udenhout D110 - 06 - 16 - 0
Liempde D14 - 01 - 13 - 2