Dames 1

4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 10 november
0
Tilburg D8
6
Warande D3
3
Tilburg D9
2
Goirle D4
4
Were Di D7
1
Hopbel D4
Zondag 3 november
2
Den Bosch D8
5
Were Di D7
4
Tilburg D9
1
Were Di D6
1
Hopbel D4
2
DES D4
1
Warande D3
2
Liempde D1
3
Goirle D4
4
Den Bosch D11
0
Rosmalen D4
0
Tilburg D8
Vrijdag 1 november
3
Were Di D6
0
Den Bosch D11
Zondag 27 oktober
5
Den Bosch D11
0
Hopbel D4
0
DES D4
0
Den Bosch D8
1
Tilburg D8
3
Tilburg D9

Wedstrijdschema

Hopbel D4
D1
Uit
17-11-2019 10:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 264270
D1
Den Bosch D11
Thuis
24-11-2019 11:50
Veld: KG1
Nr. 264274
Scheidsrechters: Linda de Bruin, Waylon van Son
Were Di D7
D1
Uit
15-03-2020
Nr. 264284
Goirle D4
D1
Uit
22-03-2020
Nr. 264285
D1
Tilburg D8
Thuis
29-03-2020
Nr. 264295
Were Di D6
D1
Uit
05-04-2020
Nr. 264302
D1
Tilburg D9
Thuis
19-04-2020
Nr. 264305
D1
DES D4
Thuis
03-05-2020
Nr. 264310
Rosmalen D4
D1
Uit
10-05-2020
Nr. 264318
D1
Warande D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 264323
Den Bosch D8
D1
Uit
24-05-2020
Nr. 264327
D1
Hopbel D4
Thuis
07-06-2020
Nr. 264334
Den Bosch D11
D1
Uit
14-06-2020
Nr. 264341

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Warande D39801398024
2.DES D485122212016
3.Den Bosch D1185122718016
4.Liempde D195131612016
5.Were Di D685031711015
6.Tilburg D995041819015
7.Were Di D795042025015
8.Goirle D493151817010
9.Den Bosch D89225131808
10.Rosmalen D48215122007
11.Hopbel D49207122506
12.Tilburg D8903693803

Begeleiders (1)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Zand Veld 2 (ABCD)
do
18:45
-
20:15
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

TilbuTilbuDES DDen BDen BWere Were WaranRosmaHopbeGoirlLiemp
Tilburg D91 - 24 - 10 - 63 - 2
Tilburg D81 - 31 - 80 - 61 - 1
DES D40 - 02 - 44 - 13 - 1
Den Bosch D114 - 25 - 0
Den Bosch D81 - 31 - 32 - 5
Were Di D72 - 04 - 14 - 10 - 2
Were Di D64 - 03 - 02 - 3
Warande D33 - 15 - 36 - 11 - 2
Rosmalen D40 - 01 - 24 - 0
Hopbel D41 - 20 - 51 - 2
Goirle D43 - 41 - 11 - 41 - 0
Liempde D15 - 20 - 1