Dames 1

1e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
1
Den Bosch D11
1
HOD D5
0
Were Di D6
3
Don Quishoot D5
1
Den Bosch D12
2
Hopbel D3-O

Wedstrijdschema

Den Bosch
D1
Uit
19-09-2021 00:00
Nr. 555241
Tilburg D9
D1
Uit
19-09-2021 14:15
KG 6 (Semiveld)
Nr. 576762
D1
Hopbel D3
Thuis
26-09-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 555250
Scheidsrechters: Waylon van Son, Niels van Laarhoven
Den Bosch D12
D1
Uit
03-10-2021 00:00
Nr. 555253
D1
Uden D3
Thuis
10-10-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 555262
Scheidsrechters: Tynke de Greef, Waylon van Son
Heesch D2
D1
Uit
17-10-2021 14:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 555268
Were Di D6
D1
Uit
31-10-2021 13:45
veld 3 (Zandveld)
Nr. 555277
D1
Den Bosch D11
Thuis
07-11-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 555281
Scheidsrechters: Waylon van Son, Tynke de Greef
Rosmalen D3
D1
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 555288
D1
HOD D5
Thuis
21-11-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 555294
Don Quishoot D5
D1
Uit
28-11-2021 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 555297
Rosmalen D4
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 555308
D1
Den Bosch
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 555311
D1
Tilburg D9
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 576772
Hopbel D3
D1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 555321
D1
Den Bosch D12
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 555322
Uden D3
D1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 555330
D1
Heesch D2
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 555335
D1
Were Di D6
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 555342
Den Bosch D11
D1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 555344
D1
Rosmalen D3
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 555352
HOD D5
D1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 555357
D1
Don Quishoot D5
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 555367

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde D111005103
2.Don Quishoot D511003003
3.Tilburg D911003203
4.Hopbel D3-O11002103
5.Heesch D2-O10103301
6.Rosmalen D310103301
7.HOD D510101101
8.Den Bosch D1110101101
9.Uden D310012300
10.Den Bosch D1210011200
11.Were Di D610010300
12.Rosmalen D410011500

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Zand Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Don QTilbuHeescDen BDen BDen BWere Uden RosmaRosmaHopbeHOD DLiemp
Don Quishoot D5
Tilburg D9
Heesch D2-O
Den Bosch D121 - 2
Den Bosch D111 - 1
Den Bosch D10
Were Di D60 - 3
Uden D3
Rosmalen D4
Rosmalen D3
Hopbel D3-O
HOD D5
Liempde D1