Dames 2

8e in poule Zuid Nederland - Poule B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
6
Oss D6
0
Grave D1
Zondag 27 november
0
Oedenrode D4
4
Dommel D2
6
Helmond D4
1
Oss D7
6
Liempde D2
1
Oss D6
2
Grave D1
7
Boekel D3
3
Boxmeer D4
1
Oedenrode D3
1
HDL D1
4
Geel-Zwart D4
Woensdag 23 november
1
Boekel D3
4
Helmond D4
Zondag 20 november
1
Geel-Zwart D4
1
Liempde D2
10
Dommel D2
1
Boxmeer D4
3
Oedenrode D3
4
HDL D1
2
Oss D7
1
Oedenrode D4
Donderdag 17 november
1
Liempde D2
1
Oedenrode D3
Zondag 13 november
2
Boxmeer D4
2
Oss D7
0
Oedenrode D4
4
Helmond D4
2
HDL D1
5
Dommel D2
7
Boekel D3
1
Oss D6
2
Grave D1
4
Geel-Zwart D4

Wedstrijdschema

D2
Boekel D3
Thuis
05-03-2023
Nr. 916096
Grave D1
D2
Uit
12-03-2023
Nr. 916098
Locatie: Sportaccommodatie De Kranenhof, Escharen
Helmond D4
D2
Uit
19-03-2023
Nr. 916109
Locatie: Sportpark 'De Warande', Helmond
D2
HDL D1
Thuis
26-03-2023
Nr. 916115
Boxmeer D4
D2
Uit
02-04-2023
Nr. 916120
Locatie: De Sloot, Boxmeer
D2
Oedenrode D4
Thuis
16-04-2023
Nr. 916127
Oss D7
D2
Uit
23-04-2023
Nr. 916131
Locatie: Gemeentelijk sportpark, Oss
D2
Dommel D2
Thuis
14-05-2023
Nr. 916139
Oedenrode D3
D2
Uit
21-05-2023
Nr. 916142
Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', Sint-Oedenrode
D2
Geel Zwart D4
Thuis
04-06-2023
Nr. 916150
Oss D6
D2
Uit
11-06-2023
Nr. 916153
Locatie: Gemeentelijk sportpark, Oss

Poule stand (8e in poule Zuid Nederland - Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond D41111008612033
2.Dommel D21110017314030
3.Oss D7116232921020
4.HDL D1116053928018
5.Geel-Zwart D4115332539018
6.Boekel D3115154532016
7.Boxmeer D4115152840016
8.Liempde D2113441831013
9.Oss D6113172449010
10.Oedenrode D311146144607
11.Oedenrode D411137102606
12.Grave D1110110116401

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Team resultaten

GraveOedenBoekeBoxmeOss DOss DGeel-HDL DOedenLiempDommeHelmo
Grave D13 - 32 - 72 - 41 - 60 - 100 - 9
Oedenrode D41 - 01 - 21 - 22 - 20 - 40 - 4
Boekel D38 - 22 - 37 - 18 - 25 - 21 - 4
Boxmeer D44 - 02 - 27 - 12 - 13 - 12 - 10
Oss D78 - 02 - 13 - 04 - 15 - 0
Oss D66 - 02 - 09 - 12 - 90 - 5
Geel-Zwart D44 - 44 - 21 - 01 - 11 - 1
HDL D15 - 15 - 21 - 44 - 02 - 51 - 4
Oedenrode D34 - 20 - 01 - 13 - 41 - 7
Liempde D2 - 2 - 10 - 06 - 11 - 11 - 7
Dommel D26 - 110 - 18 - 16 - 28 - 0
Helmond D46 - 110 - 112 - 114 - 06 - 4