Dames 2

2e in poule Zuid Nederland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Den Bosch D12
D2
Uit
26-05-2024 10:00
KGZ 6 (Zandveld)
Nr. 1181856
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Den Bosch D13
D2
Uit
02-06-2024 14:00
KGZ 4 (Zandveld)
Nr. 1181863
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
D2
Oedenrode D3
Thuis
09-06-2024 11:50
Veld: KG1
Nr. 1181865
Scheidsrechters: Mirte Franken, Mirte van den Langenberg
Shot D11
D2
Uit
16-06-2024
Nr. 1181872
Locatie: Universiteit van Tilburg, TILBURG

Poule stand (2e in poule Zuid Nederland - C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Shot D81513026614039
2.Liempde D2-O149143024028
3.Shot D11149053423027
4.Eersel D3158164433025
5.Den Bosch D12147252732023
6.Drunen D6156273633020
7.Oranje-Rood D17146172026019
8.Den Bosch D15165291934017
9.Den Bosch D13152211144208
10.Oedenrode D3142111134207

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Team resultaten

EerseDruneShot OranjDen BShot Den BDen BOedenLiemp
Eersel D36 - 01 - 32 - 12 - 56 - 24 - 05 - 03 - 1
Drunen D60 - 12 - 08 - 05 - 44 - 45 - 12 - 4
Shot D114 - 32 - 40 - 12 - 09 - 03 - 04 - 1
Oranje-Rood D170 - 11 - 22 - 11 - 41 - 03 - 20 - 5
Den Bosch D151 - 12 - 00 - 33 - 11 - 35 - 00 - 3
Shot D86 - 13 - 01 - 26 - 13 - 05 - 17 - 1
Den Bosch D130 - 22 - 24 - 02 - 20 - 10 - 60 - 32 - 0
Den Bosch D123 - 43 - 22 - 02 - 00 - 63 - 12 - 1
Oedenrode D33 - 22 - 12 - 30 - 51 - 10 - 30 - 1
Liempde D2-O4 - 21 - 04 - 24 - 10 - 20 - 41 - 01 - 1