Dames 2

1e in poule Dames senioren reserve herfstcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
2
Hopbel D6
2
Oranje-Rood D19
2
Liempde D2
2
Oedenrode D4
2
Den Bosch D16
2
Don Quishoot D9

Wedstrijdschema

Oranje-Rood D19
D2
Uit
19-09-2021 15:45
veld 3 (Waterveld)
Nr. 543525
D2
Don Quishoot D9
Thuis
26-09-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 543526
Scheidsrechters: Niels van Laarhoven, Linda de Bruin
Den Bosch D16
D2
Uit
03-10-2021 00:00
Nr. 543529
D2
Hopbel D6
Thuis
10-10-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 543534
Scheidsrechters: Waylon van Son, Niels van Laarhoven
Oedenrode D4
D2
Uit
31-10-2021 09:30
Rabobankveld (Waterveld)
Nr. 543535
D2
Oranje-Rood D19
Thuis
07-11-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 543538
Scheidsrechters: Nienke van Heertum, Veerle van den Elzen
Don Quishoot D9
D2
Uit
14-11-2021 10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 543543
D2
Den Bosch D16
Thuis
21-11-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 543545
Hopbel D6
D2
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 543547

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve herfstcompetitie 4e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde D210102201
2.Hopbel D610102201
3.Don Quishoot D910102201
4.Den Bosch D1610102201
5.Oedenrode D410102201
6.Oranje-Rood D1910102201

Teambegeleiders (1)

Spelers (12)

Trainingen

do
20:00
-
21:30
Zand Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjOedenDen BDon QHopbeLiemp
Oranje-Rood D19
Oedenrode D4
Den Bosch D162 - 2
Don Quishoot D9
Hopbel D62 - 2
Liempde D22 - 2