Dames Veteranen

Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B 30+

7e in poule Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B 30+
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 mei
9
Geel-Zwart DA
1
Geldrop DA
3
Dommel DA
0
Helmond DA
0
Tegelen DA
3
Oranje-Rood DA
3
Uden DA
2
Gemert DA
6
Mierlo DA
7
HOD DA
9
Liempde DA
1
Son DA
Zondag 5 mei
2
Son DA
2
Mierlo DA
5
HOD DA
3
Uden DA
3
Gemert DA
0
Tegelen DA
1
Oranje-Rood DA
2
Dommel DA
2
Helmond DA
1
Geel-Zwart DA
1
Geldrop DA
5
Liempde DA

Wedstrijdschema

HOD DA
DA
Uit
19-05-2019 10:30
Veld: WTR
Nr. 18418
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - FIKAGEAR
DA
Uden DA
Thuis
26-05-2019 10:00
Veld: ZND
Nr. 18634
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Mierlo DA
DA
Uit
02-06-2019 12:30
Veld: ZND
Nr. 18890
Locatie: Sportp. Oudvensestraat, MIERLO - Rabobank veld
Gemert DA
DA
Uit
16-06-2019 10:30
Veld: SEMI
Nr. 16544
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT - Veld 2

Poule stand (7e in poule Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B 30+)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dommel DA18170110719051
2.HOD DA1815038040045
3.Helmond DA1814047222042
4.Geel-Zwart DA1812156732037
5.Uden DA1812156538037
6.Oranje-Rood DA187386249024
7.Liempde DA187294858023
8.Gemert DA1870113547021
9.Mierlo DA1853103371018
10.Son DA1832131674011
11.Tegelen DA182115226907
12.Geldrop DA1801171610401

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
Zand Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DomGeeGelGemHelHODLieMieOraSonTegUde
Dommel DA2 - 38 - 09 - 13 - 06 - 08 - 18 - 16 - 310 - 2
Geel-Zwart DA2 - 59 - 12 - 11 - 46 - 16 - 33 - 25 - 03 - 4
Geldrop DA0 - 71 - 40 - 101 - 121 - 51 - 12 - 31 - 50 - 4
Gemert DA1 - 40 - 36 - 00 - 40 - 81 - 03 - 02 - 4
Helmond DA1 - 22 - 11 - 23 - 43 - 01 - 04 - 09 - 2
HOD DA3 - 08 - 21 - 01 - 33 - 21 - 126 - 15 - 05 - 3
Liempde DA0 - 60 - 76 - 01 - 43 - 40 - 62 - 34 - 29 - 15 - 0
Mierlo DA2 - 91 - 44 - 32 - 10 - 76 - 70 - 42 - 25 - 30 - 9
Oranje-Rood DA1 - 22 - 26 - 24 - 23 - 72 - 22 - 02 - 21 - 3
Son DA0 - 71 - 00 - 30 - 90 - 32 - 12 - 21 - 90 - 4
Tegelen DA0 - 71 - 31 - 42 - 42 - 31 - 20 - 32 - 11 - 4
Uden DA1 - 55 - 13 - 21 - 30 - 21 - 18 - 37 - 02 - 0