Dames Veteranen

Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B 30+

9e in poule Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B 30+
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
1
Tegelen DA
2
Mierlo DA
1
Oranje-Rood DA
3
Uden DA
1
Helmond DA
2
HOD DA
2
Geldrop DA
3
Son DA
0
Gemert DA
3
Geel-Zwart DA
8
Dommel DA
1
Liempde DA
Donderdag 21 maart
2
Mierlo DA
9
Dommel DA
Zondag 17 maart
1
Geldrop DA
4
Gemert DA
0
Son DA
9
Helmond DA
1
HOD DA
12
Oranje-Rood DA
2
Uden DA
0
Tegelen DA
0
Liempde DA
7
Geel-Zwart DA

Wedstrijdschema

DA
Tegelen DA
Thuis
31-03-2019 10:00
Veld: ZND
Nr. 17098
Scheidsrechters: Ellen van Son, Bregje van der Heijden. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Oranje-Rood DA
DA
Uit
07-04-2019 10:00
Veld: WTR
Nr. 17478
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN - veld 2
DA
Helmond DA
Thuis
14-04-2019 10:00
Veld: ZND
Nr. 17610
Scheidsrechters: Evie Verweg, Sanna Verweg. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Geldrop DA
DA
Uit
05-05-2019 11:00
Veld: ZND
Nr. 17953
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', GELDROP - HQ Pack veld
DA
Son DA
Thuis
12-05-2019 10:00
Veld: ZND
Nr. 18122
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
HOD DA
DA
Uit
19-05-2019 10:30
Veld: WTR
Nr. 18418
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - FIKAGEAR
DA
Uden DA
Thuis
26-05-2019 10:00
Veld: ZND
Nr. 18634
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Mierlo DA
DA
Uit
02-06-2019 12:30
Veld: ZND
Nr. 18890
Locatie: Sportp. Oudvensestraat, MIERLO - Rabobank veld
Gemert DA
DA
Uit
16-06-2019 10:30
Veld: SEMI
Nr. 16544
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT - Veld 2

Poule stand (9e in poule Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B 30+)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dommel DA1312018313036
2.Helmond DA1310036014030
3.HOD DA1310035629030
4.Geel-Zwart DA139134620028
5.Uden DA139134728028
6.Oranje-Rood DA135264939017
7.Gemert DA135082639015
8.Mierlo DA134272152014
9.Liempde DA134182450013
10.Son DA133191350010
11.Tegelen DA132110194507
12.Geldrop DA13011297401

Begeleiders (1)

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
Zand Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DomGeeGelGemHelHODLieMieOraSonTegUde
Dommel DA2 - 38 - 09 - 16 - 08 - 18 - 16 - 3
Geel-Zwart DA2 - 11 - 46 - 13 - 25 - 03 - 4
Geldrop DA0 - 71 - 40 - 101 - 121 - 12 - 31 - 5
Gemert DA0 - 36 - 00 - 40 - 81 - 02 - 4
Helmond DA1 - 21 - 23 - 41 - 04 - 09 - 2
HOD DA3 - 01 - 33 - 21 - 126 - 15 - 0
Liempde DA0 - 60 - 76 - 01 - 40 - 62 - 34 - 2
Mierlo DA2 - 91 - 42 - 10 - 72 - 25 - 30 - 9
Oranje-Rood DA2 - 26 - 24 - 23 - 72 - 02 - 21 - 3
Son DA0 - 71 - 00 - 92 - 11 - 90 - 4
Tegelen DA0 - 71 - 42 - 42 - 31 - 22 - 11 - 4
Uden DA1 - 55 - 10 - 21 - 18 - 32 - 0