Heren 1

8e in poule Heren senioren reserve Reserve 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
4
Oranje-Rood H13
3
Best H2
1
Oirschot H2-O
1
Oss H4

Wedstrijdschema

H1
Den Bosch H9
Thuis
19-09-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 550385
Scheidsrechters: Waylon van Son, Linda de Bruin
Delta Venlo H6
H1
Uit
26-09-2021 11:50
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 550390
Oedenrode H3
H1
Uit
10-10-2021 12:15
Connectron systems veld (Zandveld)
Nr. 550406
H1
Weert H4
Thuis
17-10-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 550409
Scheidsrechters: Waylon van Son, Niels van Laarhoven
H1
Gemert H2
Thuis
31-10-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 550416
Scheidsrechters: Waylon van Son, Linda de Bruin
Best H2
H1
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 550419
H1
Oss H4
Thuis
14-11-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 550429
Oirschot H2
H1
Uit
21-11-2021 10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 550434
H1
Oranje-Rood H13
Thuis
28-11-2021 15:00
Veld: KG1
Nr. 550441
H1
Delta Venlo H4
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 550449
Den Bosch H9
H1
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 550453
H1
Delta Venlo H6
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 550457
H1
Oedenrode H3
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 550470
Weert H4
H1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 550478
Gemert H2
H1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 550481
H1
Best H2
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 550489
Oss H4
H1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 550498
H1
Oirschot H2
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 550500
Oranje-Rood H13
H1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 550507

Poule stand (8e in poule Heren senioren reserve Reserve 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Delta Venlo H611004003
2.Oranje-Rood H1311004303
3.Delta Venlo H411004303
4.Weert H411001003
5.Oirschot H2-O10101101
6.Oss H410101101
7.Best H210013400
8.Liempde H110013400
9.Den Bosch H910010100
10.Oedenrode H310010400

Teambegeleiders (1)

Spelers (12)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

WeertDeltaDeltaOranjDES HDen BOss HOirscOedenLiempGemerBest
Weert H4
Delta Venlo H4
Delta Venlo H6
Oranje-Rood H134 - 3
DES H4
Den Bosch H9
Oss H4
Oirschot H2-O1 - 1
Oedenrode H3
Liempde H1
Gemert H2-O
Best H2