Heren 2

3e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
2
Hopbel H6
0
Mierlo H2-O

Wedstrijdschema

H2
Gemert H3
Thuis
19-09-2021 11:50
Veld: KG1
Nr. 551416
Scheidsrechters: Hans Bevers, Derk Bots
Den Bosch H13
H2
Uit
26-09-2021 12:30
KGW 2 (Waterveld)
Nr. 551418
H2
Hopbel H6
Thuis
03-10-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 551427
Scheidsrechters: Joep de Rooij, Ivar Schuurman
Oedenrode H4
H2
Uit
10-10-2021 14:00
Connectron systems veld (Zandveld)
Nr. 551434
H2
Civicum H3
Thuis
17-10-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 551438
Scheidsrechters: Waylon van Son, Linda de Bruin
H2
Mierlo H2
Thuis
31-10-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 551447
Scheidsrechters: Rik de Greef, Teun Termeer
Horst H3
H2
Uit
07-11-2021 10:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 551446
H2
Bommelerwaard H2
Thuis
14-11-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 551458
Scheidsrechters: Johan Spriensma, Antoine Franken
Oirschot H3
H2
Uit
21-11-2021 13:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 551463
H2
Oss H5
Thuis
28-11-2021 13:25
Veld: KG1
Nr. 551469
H2
Shot H5
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 551474
Gemert H3
H2
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 551480
H2
Den Bosch H13
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 551487
Hopbel H6
H2
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 551492
H2
Oedenrode H4
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 551498
Civicum H3
H2
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 551502
Mierlo H2
H2
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 551510
H2
Horst H3
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 551518
Bommelerwaard H2
H2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 551520
H2
Oirschot H3
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 551530
Oss H5
H2
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 551536

Poule stand (3e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Horst H311007103
2.Hopbel H611002003
3.Liempde H211002103
4.Oedenrode H411002103
5.Gemert H310102201
6.Civicum H310102201
7.Shot H510011200
8.Den Bosch H1310011200
9.Mierlo H2-O10010200
10.Oss H510011700

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

MierlDen BOedenLiempShot HorstHopbeBommeOss HOirscGemerCivic
Mierlo H2-O
Den Bosch H13
Oedenrode H4
Liempde H2
Shot H5
Horst H3
Hopbel H62 - 0
Bommelerwaard H2-O
Oss H5
Oirschot H3
Gemert H3
Civicum H3