Heren 2
7e in poule Zuid Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
2
Den Bosch H12
1
Boxmeer H2-O
1
Heesch H1
0
Liempde H2-O
1
Geel-Zwart H4
7
Oss H4
5
Oedenrode H4
1
Dommel H2-O
Zondag 17 maart
7
Oss H4
2
Oedenrode H4
10
Liempde H2-O
0
Den Bosch H12
0
Boxmeer H2-O
2
Geel-Zwart H4
1
Dommel H2-O
1
Heesch H1
Zondag 10 maart
Oedenrode H4
Boxmeer H2-O
2
Liempde H2-O
3
Dommel H2-O
1
Heesch H1
5
Oss H4
6
Geel-Zwart H4
1
Den Bosch H12
Zondag 3 maart
0
Geel-Zwart H4
3
Liempde H2-O
5
Oss H4
1
Dommel H2-O
0
Den Bosch H12
6
Oedenrode H4
2
Boxmeer H2-O
2
Heesch H1
Wedstrijdschema
Boxmeer H2-O
H2
Uit
07-04-2024
13:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1183842
Locatie: Sloot, De, Boxmeer
H2
Oedenrode H4
Thuis
14-04-2024
11:50
Veld: KG1
Nr. 1183849
Scheidsrechters: Thomas Keulemans, Derk Bots
Oss H4
H2
Uit
21-04-2024
15:05
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1183853
Locatie: Gemeentelijk sportpark, Oss
H2
Geel Zwart H4
Thuis
26-05-2024
10:15
Veld: KG1
Nr. 1186016
Scheidsrechters: Waylon van Son, Alina Bekkers
Dommel H2-O
H2
Uit
02-06-2024
12:45
veld 1 (Semiveld)
Nr. 1183860
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, Sint-Michielsgestel
Den Bosch H12
H2
Uit
09-06-2024
Nr. 1183862
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
H2
Heesch H1
Thuis
16-06-2024
11:50
Veld: KG1
Nr. 1183869
Scheidsrechters: Daan Beerlage, Waylon van Son
Poule stand (7e in poule Zuid Nederland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oss H4 | 14 | 14 | 0 | 0 | 80 | 16 | 0 | 42 |
2. | Oedenrode H4 | 13 | 8 | 1 | 4 | 47 | 25 | 0 | 25 |
3. | Geel-Zwart H4 | 14 | 8 | 1 | 5 | 33 | 33 | 0 | 25 |
4. | Boxmeer H2-O | 13 | 5 | 2 | 6 | 27 | 28 | 0 | 17 |
5. | Heesch H1 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19 | 33 | 0 | 17 |
6. | Dommel H2-O | 14 | 5 | 2 | 7 | 27 | 46 | 0 | 17 |
7. | Liempde H2-O | 14 | 5 | 0 | 9 | 34 | 39 | 3 | 12 |
8. | Den Bosch H12 | 14 | 1 | 0 | 13 | 18 | 65 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Oeden | Liemp | Den B | Oss H | Heesc | Geel- | Domme | Boxme | |
Oedenrode H4 | 4 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 3 | 5 - 1 | - | |
Liempde H2-O | 2 - 4 | 10 - 0 | 1 - 5 | 4 - 1 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 8 | |
Den Bosch H12 | 0 - 6 | 2 - 4 | 1 - 8 | 0 - 2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2 - 1 | |
Oss H4 | 7 - 2 | 7 - 0 | 10 - 3 | 4 - 0 | 3 - 2 | 5 - 1 | 8 - 0 | |
Heesch H1 | 3 - 7 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 5 | 0 - 4 | 3 - 1 | 2 - 3 | |
Geel-Zwart H4 | 0 - 7 | 0 - 3 | 6 - 1 | 1 - 7 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | |
Dommel H2-O | 4 - 3 | 0 - 5 | 6 - 4 | 3 - 5 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | |
Boxmeer H2-O | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 2 | 0 - 2 | 7 - 0 |