Heren Veteranen

9e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Oedenrode HB / Hopbel HB
8
Rosmalen HC
2
Oss HB
0
Berlicum HB
1
Uden HB
2
Berkel-Enschot HB
2
Liempde HA
4
Geel-Zwart HB
Zondag 8 september
2
Geel-Zwart HB
1
Den Bosch HE
3
Den Bosch HD
5
Oss HB
1
Berlicum HB
7
Uden HB
5
Bommelerwaard HA
1
Oedenrode HB / Hopbel HB

Wedstrijdschema

HA
Den Bosch HE
Thuis
22-09-2019 11:50
Veld: KG1
Nr. 261693
Scheidsrechters: Waylon van Son, Niels van Laarhoven
Uden HB
HA
Uit
29-09-2019 10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 261699
HA
Oss HB
Thuis
06-10-2019 10:15
Veld: KG1
Nr. 261703
HA
Oedenrode HB
Thuis
27-10-2019 10:15
Veld: KG1
Nr. 261715
Bommelerwaard HA
HA
Uit
03-11-2019 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 261717
HA
Rosmalen HC
Thuis
10-11-2019 10:15
Veld: KG1
Nr. 261727
Den Bosch HD
HA
Uit
17-11-2019
Nr. 261734
HA
Berlicum HB
Thuis
24-11-2019 10:15
Veld: KG1
Nr. 261738
Geel Zwart HB
HA
Uit
15-03-2020
Nr. 261746
Den Bosch HE
HA
Uit
22-03-2020
Nr. 261749
HA
Uden HB
Thuis
29-03-2020
Nr. 261758
Oss HB
HA
Uit
05-04-2020
Nr. 261763
HA
Berkel Enschot HB
Thuis
03-05-2020
Nr. 261774
Oedenrode HB
HA
Uit
10-05-2020
Nr. 261781
HA
Bommelerwaard HA
Thuis
17-05-2020
Nr. 261786
Rosmalen HC
HA
Uit
24-05-2020
Nr. 261796
HA
Den Bosch HD
Thuis
07-06-2020
Nr. 261798
Berlicum HB
HA
Uit
14-06-2020
Nr. 261802

Poule stand (9e in poule Heren Veteranen Veteranen 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bommelerwaard HA22009406
2.Oss HB22007306
3.Berkel-Enschot HB22005106
4.Geel-Zwart HB22006306
5.Rosmalen HC11008103
6.Uden HB21018303
7.Den Bosch HE20024600
8.Den Bosch HD10013500
9.Liempde HA20022700
10.Berlicum HB20021900
11.Oedenrode HB / Hopbel HB200221300

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BerliRosmaOedenDen BDen BWaranUden Oss HLiempGeel-BommeBerke
Berlicum HB1 - 7
Rosmalen HC
Oedenrode HB / Hopbel HB1 - 8
Den Bosch HE
Den Bosch HD3 - 5
Warande HB
Uden HB1 - 2
Oss HB2 - 0
Liempde HA2 - 4
Geel-Zwart HB2 - 1
Bommelerwaard HA5 - 1
Berkel-Enschot HB