Heren Veteranen

3e in poule Heren Veteranen 2e klasse 35+ B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
3
Oss H35B
2
Hopbel H35B
2
Berkel-Enschot H35B
1
Den Bosch H35E

Wedstrijdschema

H35A
Warande H35C
Thuis
19-09-2021 10:15
Veld: KG1
Nr. 549179
Scheidsrechters: Justin van der Eerden, Hans Maassen
Berkel Enschot H35B
H35A
Uit
26-09-2021 13:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 549185
H35A
Bommelerwaard H35A
Thuis
03-10-2021 10:15
Veld: KG1
Nr. 549192
Scheidsrechters: Daan Meister, Dirk van den Biggelaar
Den Bosch H35E
H35A
Uit
10-10-2021 00:00
Nr. 549198
H35A
Berlicum H35B
Thuis
17-10-2021 11:50
Veld: KG1
Nr. 549204
Scheidsrechters: Rick van der Laar, Maarten van der Eerden
H35A
Den Bosch H35D
Thuis
31-10-2021 11:50
Veld: KG1
Nr. 549209
Scheidsrechters: Waylon van Son, Niels van Laarhoven
Geel Zwart H35B
H35A
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 549215
H35A
Hopbel H35B
Thuis
14-11-2021 11:50
Veld: KG1
Nr. 549224
Scheidsrechters: Nick van der Eerden, Maarten van der Eerden
Oss H35B
H35A
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 549227
H35A
Rapid
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 549235
H35A
DDHC H35A
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 549241
Warande H35C
H35A
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 549247
H35A
Berkel Enschot H35B
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 549252
Bommelerwaard H35A
H35A
Uit
03-04-2022 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 549255
H35A
Den Bosch H35E
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 549263
Berlicum H35B
H35A
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 549267
Den Bosch H35D
H35A
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 549273
H35A
Geel Zwart H35B
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 549283
Hopbel H35B
H35A
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 549288
H35A
Oss H35B
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 549296
Rapid
H35A
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 549301

Poule stand (3e in poule Heren Veteranen 2e klasse 35+ B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bommelerwaard H35A11004203
2.Berlicum H35B11003103
3.Liempde H35A11003103
4.Oss H35B11003203
5.Berkel-Enschot H35B11002103
6.Hopbel H35B10012300
7.Den Bosch H35E10011200
8.Den Bosch H35D10012400
9.Warande H35C10011300
10.DDHC H35A10011300

Teambegeleiders (1)

Spelers (12)

Trainingen

wo
20:00
-
21:30
Zand Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BerliDen BDDHC Den BWaranRapidOss HLiempHopbeGeel-BommeBerke
Berlicum H35B
Den Bosch H35E
DDHC H35A
Den Bosch H35D
Warande H35C
Rapid H35A
Oss H35B3 - 2
Liempde H35A
Hopbel H35B
Geel-Zwart H35B
Bommelerwaard H35A
Berkel-Enschot H35B2 - 1