Jongens B1

5e in poule Jongens B najaarscompetitie 3e klasse D
6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
6
HOCO JB2
3
Warande JB3
3
Best JB2
1
Liempde JB1
Zaterdag 2 november
2
Warande JB3
0
Best JB2
0
Liempde JB1
3
Eindhoven JB2
Zaterdag 26 oktober
6
Eindhoven JB2
0
Warande JB3
1
Best JB2
2
HOCO JB2

Wedstrijdschema

JB1
HOCO JB2
Thuis
16-11-2019 13:30
Veld: KG1
Nr. 279350
Scheidsrechters: Luc Spanjers, Waylon van Son
Warande JB3
JB1
Uit
23-11-2019 12:20
Veld D (Semiveld)
Nr. 279352

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven JB222009006
2.HOCO JB222008406
3.Best JB231024503
4.Warande JB3310251203
5.Liempde JB120021600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP JB25410196013
2.Eindhoven JB25320215011
3.Geldrop JB25311149010
4.Gemert JB2520361706
5.Best JB25104131803
6.Liempde JB1500552300

Begeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Zand Veld 2 (ABCD)
do
17:30
-
18:45
Zand Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

LiempHOCO Best WaranEindh
Liempde JB10 - 3
HOCO JB26 - 3
Best JB23 - 11 - 2
Warande JB32 - 0
Eindhoven JB26 - 0
LiempBest GeldrMEP JGemerEindh
Liempde JB12 - 71 - 40 - 4
Best JB21 - 32 - 6
Geldrop JB22 - 12 - 1
MEP JB25 - 24 - 25 - 0
Gemert JB22 - 10 - 8
Eindhoven JB22 - 21 - 1