Jongens B1

6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

JB1
Heesch
Thuis
18-04-2020 13:30
Veld: KG1
Nr. 421362
AFGELAST, , Scheidsrechters: Niels van Laarhoven, Waylon van Son
Helmond JB2
JB1
Uit
09-05-2020 14:00
veld 3 (Zandveld)
Nr. 421365
JB1
Geldrop JB2
Thuis
16-05-2020 16:40
Veld: KG1
Nr. 421369
Scheidsrechters: Waylon van Son, Luc Spanjers
Geel Zwart JB2
JB1
Uit
23-05-2020 10:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 421370
JB1
Gemert JB2
Thuis
06-06-2020 11:55
Veld: KG1
Nr. 421375
Scheidsrechters: Waylon van Son, Luc Spanjers
Heesch JB1
JB1
Uit
13-06-2020 14:30
veld 1 (Zandveld)
Nr. 421378

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens B Lente 3e klasse C".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP JB25410196013
2.Eindhoven JB25320215011
3.Geldrop JB25311149010
4.Gemert JB2520361706
5.Best JB25104131803
6.Liempde JB1500552300

Begeleiders (2)

Spelers (13)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Zand Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
20:30
Zand Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens B Lente 3e klasse C".

LiempBest GeldrMEP JGemerEindh
Liempde JB12 - 71 - 40 - 4
Best JB21 - 32 - 6
Geldrop JB22 - 12 - 1
MEP JB25 - 24 - 25 - 0
Gemert JB22 - 10 - 8
Eindhoven JB22 - 21 - 1