Jongens B1

6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
1
Eindhoven JB2
1
MEP JB2
1
Best JB2
3
Gemert JB2
Zaterdag 7 september
4
MEP JB2
2
Geldrop JB2
0
Gemert JB2
8
Eindhoven JB2
2
Liempde JB1
7
Best JB2

Wedstrijdschema

Gemert JB2
JB1
Uit
28-09-2019 15:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 259403
JB1
MEP JB2
Thuis
05-10-2019 15:05
Veld: KG1
Nr. 259407

Poule stand (6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven JB2321013107
2.MEP JB2321010307
3.Geldrop JB2320110606
4.Best JB231029703
5.Gemert JB2310231403
6.Liempde JB1300331700

Begeleiders (1)

Spelers (1)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Zand Veld 2 (ABCD)
do
17:30
-
18:45
Zand Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

LiempBest GeldrMEP JGemerEindh
Liempde JB12 - 7
Best JB21 - 3
Geldrop JB2
MEP JB24 - 2
Gemert JB20 - 8
Eindhoven JB21 - 1