Jongens B1

6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Jongens B voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP JB25410196013
2.Eindhoven JB25320215011
3.Geldrop JB25311149010
4.Gemert JB2520361706
5.Best JB25104131803
6.Liempde JB1500552300

Begeleiders (2)

Spelers (13)

Team resultaten

LiempBest GeldrMEP JGemerEindh
Liempde JB12 - 71 - 40 - 4
Best JB21 - 32 - 6
Geldrop JB22 - 12 - 1
MEP JB25 - 24 - 25 - 0
Gemert JB22 - 10 - 8
Eindhoven JB22 - 21 - 1