Jongens C1

5e in poule Jongens C najaarscompetitie 5e klasse B
6e in poule Jongens C voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
0
Were Di JC3
3
Geel-Zwart JC2
2
Liempde JC1
0
Vlijmen JC1
5
Bommelerwaard JC2
2
Den Bosch JC6
Zaterdag 2 november
3
Were Di JC3
8
Bommelerwaard JC2
2
Vlijmen JC1
3
Den Bosch JC6
4
Geel-Zwart JC2
0
Liempde JC1
Zaterdag 26 oktober
1
Den Bosch JC6
3
Geel-Zwart JC2
0
Liempde JC1
4
Were Di JC3
6
Bommelerwaard JC2
0
Vlijmen JC1

Wedstrijdschema

Den Bosch JC6
JC1
Uit
16-11-2019 17:30
KGW 2 (Waterveld)
Nr. 280048
JC1
Bommelerwaard JC2
Thuis
23-11-2019 08:45
Veld: KG1
Nr. 280052
Scheidsrechters: Luc Spanjers, Tynke de Greef

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bommelerwaard JC2330019509
2.Geel-Zwart JC2330010109
3.Were Di JC3310271103
4.Den Bosch JC6310261003
5.Liempde JC131022803
6.Vlijmen JC1300321100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot JC1 / Udenhout JC15500292015
2.Rosmalen JC35401157012
3.Dommel JC15212221407
4.MEP JC25212181107
5.Bommelerwaard JC25104121703
6.Liempde JC1500504500

Begeleiders (2)

Spelers (12)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (CD)
do
17:30
-
18:45
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Den BBommeWere Geel-VlijmLiemp
Den Bosch JC61 - 3
Bommelerwaard JC25 - 26 - 0
Were Di JC33 - 80 - 3
Geel-Zwart JC24 - 0
Vlijmen JC12 - 3
Liempde JC10 - 42 - 0
BommeRosmaMEP JLiempDommeBerke
Bommelerwaard JC22 - 52 - 50 - 4
Rosmalen JC33 - 03 - 1
MEP JC22 - 22 - 4
Liempde JC10 - 80 - 13
Dommel JC12 - 40 - 6
Berkel-Enschot JC1 / Udenhout JC14 - 011 - 0