Jongens C1

2e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D

3e in poule 2e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D
3e in poule 3e klasse Jongens C herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
6
Bommelerwaard JC1
0
Oss JC2
0
Rosmalen JC3
6
Liempde JC1
3
MEP JC2
5
HOD JC2/ DVS JC1
Zaterdag 16 maart
4
Oss JC2
2
MEP JC2
1
Liempde JC1
1
Bommelerwaard JC1
4
HOD JC2/ DVS JC1
1
Rosmalen JC3

Wedstrijdschema

JC1
MEP JC2
Thuis
30-03-2019 13:30
Veld: ZND
Nr. 48221
Scheidsrechters: Sven de Jong. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Oss JC2
JC1
Uit
06-04-2019 10:30
Veld: WTR
Nr. 48296
Locatie: Gem. sportpark, OSS - veld 2
JC1
HOD JC2
Thuis
13-04-2019 09:00
Veld: ZND
Nr. 48220
Scheidsrechters: Waylon van Son, Donya van der Schoot. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Bommelerwaard JC1
JC1
Uit
11-05-2019 10:45
Veld: WTR
Nr. 48047
Locatie: Sportcomplex 'De Watertoren', ZALTBOMMEL - Veld 1
JC1
Rosmalen JC3
Thuis
18-05-2019 13:30
Veld: ZND
Nr. 48223
Scheidsrechters: Tjeerd van Kollenburg, Niels van Laarhoven. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
MEP JC2
JC1
Uit
25-05-2019
Nr. 48251
Locatie: Gem. sportpark, BOXTEL
JC1
Oss JC2
Thuis
01-06-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 48222
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
HOD JC2
JC1
Uit
15-06-2019
Nr. 48205
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD JC2/ DVS JC122009406
2.Bommelerwaard JC121107104
3.Liempde JC121107104
4.Oss JC221014803
5.MEP JC220025900
6.Rosmalen JC3200211000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hilvarenbeek JC197113610022
2.Berlicum JC196125212019
3.Liempde JC15500465015
4.Best JC2922563708
5.Eindhoven JC2912684205
6.Oirschot JC1910834503

Spelers (1)

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Zand Veld 1 (AB)
wo
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BomHODLieMEPOssRos
Bommelerwaard JC16 - 0
HOD JC24 - 1
Liempde JC11 - 1
MEP JC23 - 5
Oss JC24 - 2
Rosmalen JC30 - 6
BerBesEinHilLieOir
Berlicum JC112 - 111 - 00 - 211 - 0
Best JC20 - 51 - 10 - 20 - 101 - 0
Eindhoven JC22 - 31 - 11 - 30 - 120 - 2
Hilvarenbeek JC12 - 26 - 19 - 07 - 0
Liempde JC15 - 45 - 114 - 0
Oirschot JC10 - 40 - 10 - 31 - 4