Jongens C1

2e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D

1e in poule 2e klasse Jongens C lentecompetitie Poule D
3e in poule 3e klasse Jongens C herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
Oss JC2
7
Bommelerwaard JC1
8
Liempde JC1
0
Rosmalen JC3
4
HOD JC2/ DVS JC1
4
MEP JC2
Zaterdag 11 mei
2
Bommelerwaard JC1
3
Liempde JC1
2
Rosmalen JC3
0
HOD JC2/ DVS JC1
1
MEP JC2
5
Oss JC2

Wedstrijdschema

MEP JC2
JC1
Uit
25-05-2019 12:00
Veld: ZND
Nr. 48251
Locatie: Gem. sportpark, BOXTEL - Veld 3
JC1
Oss JC2
Thuis
01-06-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 48222
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
HOD JC2
JC1
Uit
15-06-2019 12:15
Veld: WTR
Nr. 48205
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - FIKAGEAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde JC17610444019
2.Bommelerwaard JC17511425016
3.HOD JC2/ DVS JC173131522010
4.Rosmalen JC37304122409
5.Oss JC27205123106
6.MEP JC27016104901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hilvarenbeek JC197113610022
2.Berlicum JC196125212019
3.Liempde JC15500465015
4.Best JC2922563708
5.Eindhoven JC2912684205
6.Oirschot JC1910834503

Spelers (1)

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Zand Veld 1 (AB)
wo
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BomHODLieMEPOssRos
Bommelerwaard JC12 - 315 - 06 - 0
HOD JC20 - 64 - 42 - 14 - 1
Liempde JC11 - 15 - 014 - 08 - 0
MEP JC23 - 51 - 50 - 2
Oss JC20 - 71 - 74 - 2
Rosmalen JC31 - 52 - 00 - 66 - 1
BerBesEinHilLieOir
Berlicum JC112 - 111 - 00 - 211 - 0
Best JC20 - 51 - 10 - 20 - 101 - 0
Eindhoven JC22 - 31 - 11 - 30 - 120 - 2
Hilvarenbeek JC12 - 26 - 19 - 07 - 0
Liempde JC15 - 45 - 114 - 0
Oirschot JC10 - 40 - 10 - 31 - 4