Jongens C1

6e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 11 september
0
Den Bosch JC4
5
Drunen JC1
0
Bommelerwaard JC1
8
Nuenen JC1

Wedstrijdschema

JC1
Bommelerwaard JC1
Thuis
18-09-2021 13:30
Veld: KG1
Nr. 549768
Scheidsrechters: Alina Bekkers, Willeke Bekkers
Den Bosch JC4
JC1
Uit
25-09-2021 10:15
KGZ 4 (Zandveld)
Nr. 549770
JC1
Nuenen JC1
Thuis
02-10-2021 08:45
Veld: KG1
Nr. 549773
Drunen JC1
JC1
Uit
09-10-2021 13:00
Rietveld (Zandveld)
Nr. 549775

Poule stand (6e in poule Jongens C voorcompetitie 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Enschot/Udenhout JC1110010003
2.Nuenen JC111008003
3.Drunen JC111005003
4.Den Bosch JC410010500
5.Bommelerwaard JC110010800
6.Liempde JC1100101000

Teambegeleiders (1)

Spelers (12)

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
wo
18:45
-
20:00
Zand Veld 1 (CD)
Volledig schema

Team resultaten

Den BNueneLiempDruneBommeBerke
Den Bosch JC40 - 5
Nuenen JC1
Liempde JC1
Drunen JC1
Bommelerwaard JC10 - 8
Berkel-Enschot/Udenhout JC1