Jongens D1

3e klasse Jongens D lentecompetitie Poule F

6e in poule 3e klasse Jongens D lentecompetitie Poule F
3e in poule 4e klasse Jongens D tussencompetitie Poule B
3e in poule 4e klasse Jongens D herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
6
Dommel JD1
1
Den Bosch JD6
5
HOCO JD3
0
MOP JD3
5
MEP JD2
0
Liempde JD1
Zaterdag 11 mei
0
Den Bosch JD6
12
MEP JD2
0
Liempde JD1
1
HOCO JD3
3
MOP JD3
2
Dommel JD1

Wedstrijdschema

JD1
Dommel JD1
Thuis
25-05-2019 09:00
Veld: ZND
Nr. 49041
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Den Bosch JD6
JD1
Uit
01-06-2019 12:30
Veld: ZND
Nr. 49191
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH - KGZ 7
JD1
MOP JD3
Thuis
15-06-2019 09:00
Veld: ZND
Nr. 49043
Scheidsrechters: Rik de Greef, Tynke de Greef. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOCO JD37511194016
2.MEP JD274122812013
3.Dommel JD174122511013
4.MOP JD373131519010
5.Den Bosch JD67304103209
6.Liempde JD1700712000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch JD6430115309
2.MEP JD2430115309
3.Liempde JD143019409
4.Oss JD3410361403
5.Bommelerwaard JD2400412200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel JD25500392015
2.Gemert JD25401317012
3.Liempde JD15302141009
4.Den Bosch JD65203101206
5.MEP JD25104102203
6.Geel-Zwart JD2500515200

Trainingen

do
18:00
-
19:30
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DenDomHOCLieMEPMOP
Den Bosch JD61 - 60 - 70 - 124 - 1
Dommel JD16 - 16 - 12 - 22 - 3
HOCO JD30 - 11 - 05 - 0
Liempde JD10 - 10 - 10 - 2
MEP JD20 - 32 - 45 - 05 - 3
MOP JD33 - 21 - 14 - 0
BomDenLieMEPOss
Bommelerwaard JD20 - 41 - 8
Den Bosch JD61 - 22 - 1
Liempde JD14 - 0
MEP JD23 - 03 - 0
Oss JD36 - 00 - 80 - 3
DenGeeGemHopLieMEP
Den Bosch JD66 - 11 - 4
Geel-Zwart JD20 - 140 - 8
Gemert JD21 - 58 - 1
Hopbel JD24 - 017 - 05 - 0
Liempde JD13 - 00 - 43 - 1
MEP JD20 - 37 - 01 - 8