Jongens D1

3e klasse Jongens D lentecompetitie Poule F

6e in poule 3e klasse Jongens D lentecompetitie Poule F
3e in poule 4e klasse Jongens D tussencompetitie Poule B
3e in poule 4e klasse Jongens D herfstcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
1
Den Bosch JD6
6
Dommel JD1
0
Liempde JD1
2
MEP JD2
1
MOP JD3
1
HOCO JD3
Zaterdag 16 maart
1
HOCO JD3
0
Liempde JD1
0
MEP JD2
3
Den Bosch JD6

Wedstrijdschema

Dommel JD1
JD1
Uit
30-03-2019 09:30
Veld: ZND
Nr. 48666
Locatie: Hockeyp. Zegenwerp, SINT-MICHIELSGESTEL - veld 2
JD1
Den Bosch JD6
Thuis
06-04-2019 09:00
Veld: ZND
Nr. 49044
Scheidsrechters: Lotte van den Heuvel, Myrthe Pijnenburg. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
MOP JD3
JD1
Uit
13-04-2019
Nr. 48785
Locatie: Sportp. Bergenshuizen, VUGHT
JD1
HOCO JD3
Thuis
11-05-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 49045
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
MEP JD2
JD1
Uit
18-05-2019
Nr. 48770
Locatie: Gem. sportpark, BOXTEL
JD1
Dommel JD1
Thuis
25-05-2019 09:00
Veld: ZND
Nr. 49041
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Den Bosch JD6
JD1
Uit
01-06-2019
Nr. 49191
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
JD1
MOP JD3
Thuis
15-06-2019 09:00
Veld: ZND
Nr. 49043
Scheidsrechters: Rik de Greef. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOCO JD321102104
2.Dommel JD111006103
3.MEP JD221012303
4.Den Bosch JD621014603
5.MOP JD310101101
6.Liempde JD120020300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Bosch JD6430115309
2.MEP JD2430115309
3.Liempde JD143019409
4.Oss JD3410361403
5.Bommelerwaard JD2400412200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel JD25500392015
2.Gemert JD25401317012
3.Liempde JD15302141009
4.Den Bosch JD65203101206
5.MEP JD25104102203
6.Geel-Zwart JD2500515200

Trainingen

do
18:00
-
19:30
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DenDomHOCLieMEPMOP
Den Bosch JD61 - 6
Dommel JD1
HOCO JD31 - 0
Liempde JD10 - 2
MEP JD20 - 3
MOP JD31 - 1
BomDenLieMEPOss
Bommelerwaard JD20 - 41 - 8
Den Bosch JD61 - 22 - 1
Liempde JD14 - 0
MEP JD23 - 03 - 0
Oss JD36 - 00 - 80 - 3
DenGeeGemHopLieMEP
Den Bosch JD66 - 11 - 4
Geel-Zwart JD20 - 140 - 8
Gemert JD21 - 58 - 1
Hopbel JD24 - 017 - 05 - 0
Liempde JD13 - 00 - 43 - 1
MEP JD20 - 37 - 01 - 8