Jongens D1

1e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse C
6e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
0
Mierlo JD3
7
Son JD1
1
Basko JD1
3
Concordia JD2
Zaterdag 2 november
1
Best JD2
3
Son JD1
9
Basko JD1
2
Mierlo JD3
Zaterdag 26 oktober
3
Son JD1
1
Concordia JD2
1
Mierlo JD3
4
Best JD2
4
Liempde JD1
0
Basko JD1

Wedstrijdschema

Son JD1
JD1
Uit
16-11-2019 10:15
veld 1 (Semiveld)
Nr. 282349
JD1
Mierlo JD3
Thuis
23-11-2019 11:55
Veld: KG1
Nr. 282354
Scheidsrechters: Loes Vos, Aniek Schellekens

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde JD1330018309
2.Son JD1330013209
3.Basko JD1310210903
4.Concordia JD231026703
5.Best JD2310261503
6.Mierlo JD3300332000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Were Di JD15500413015
2.Berkel-Enschot JD154012010012
3.MEP JD35302121209
4.Drunen JD15113102304
5.Hopbel JD2511382504
6.Liempde JD1500552300

Begeleiders (1)

Spelers (12)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
do
17:30
-
18:45
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

MierlLiempBest ConcoSon JBasko
Mierlo JD31 - 40 - 7
Liempde JD14 - 0
Best JD21 - 3
Concordia JD2
Son JD13 - 1
Basko JD19 - 21 - 3
MEP JHopbeLiempDruneWere Berke
MEP JD32 - 14 - 11 - 7
Hopbel JD20 - 52 - 23 - 4
Liempde JD11 - 21 - 4
Drunen JD10 - 12
Were Di JD13 - 013 - 1
Berkel-Enschot JD13 - 12 - 4