Jongens D1

1e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse C
6e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Gemert
JD1
Uit
18-04-2020 12:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 422587
AFGELAST,
Oranje-Rood JD3
JD1
Uit
09-05-2020 12:45
veld 5 (Semiveld)
Nr. 422589
JD1
Berlicum JD2
Thuis
16-05-2020 11:55
Veld: KG1
Nr. 422591
JD1
Mierlo JD2
Thuis
23-05-2020 08:45
Veld: KG1
Nr. 422594
Scheidsrechters: Jarno van der Vleuten
Uden JD1
JD1
Uit
06-06-2020 09:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 422600
JD1
Gemert JD1
Thuis
13-06-2020 11:55
Veld: KG1
Nr. 422599
Scheidsrechters: Sven de Jong, Teun Franken

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens D Lente 2e klasse D".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde JD15410225013
2.Son JD15311147010
3.Concordia JD2530220809
4.Basko JD15302191109
5.Best JD2510492303
6.Mierlo JD3500543400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Were Di JD15500413015
2.Berkel-Enschot JD154012010012
3.MEP JD35302121209
4.Drunen JD15113102304
5.Hopbel JD2511382504
6.Liempde JD1500552300

Begeleiders (1)

Spelers (12)

Trainingen

ma
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
do
17:30
-
18:45
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens D Lente 2e klasse D".

MierlLiempBest ConcoSon JBasko
Mierlo JD31 - 40 - 110 - 7
Liempde JD14 - 0
Best JD21 - 32 - 5
Concordia JD23 - 1
Son JD13 - 1
Basko JD19 - 21 - 34 - 0
MEP JHopbeLiempDruneWere Berke
MEP JD32 - 14 - 11 - 7
Hopbel JD20 - 52 - 23 - 4
Liempde JD11 - 21 - 4
Drunen JD10 - 12
Were Di JD13 - 013 - 1
Berkel-Enschot JD13 - 12 - 4