Meisjes A1
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Oranje-Rood MO18-7
13
MOP MO18-2
2
Oirschot MO18-3
0
Best MO18-3
3
Liempde MO18-1
2
Basko MO18-3
2
HOD MO18-3
3
DVS MO18-1
Zaterdag 16 maart
6
MOP MO18-2
0
Oirschot MO18-3
3
DVS MO18-1
1
Oranje-Rood MO18-7
1
Basko MO18-3
1
HOD MO18-3
1
Best MO18-3
5
Liempde MO18-1
Maandag 11 maart
1
Basko MO18-3
1
Oirschot MO18-3
Zaterdag 9 maart
4
MOP MO18-2
1
Liempde MO18-1
1
DVS MO18-1
4
Basko MO18-3
1
Oranje-Rood MO18-7
5
Oirschot MO18-3
0
Best MO18-3
5
HOD MO18-3
Zaterdag 2 maart
0
Oirschot MO18-3
2
DVS MO18-1
2
HOD MO18-3
8
MOP MO18-2
7
Liempde MO18-1
1
Oranje-Rood MO18-7
2
Basko MO18-3
1
Best MO18-3
Wedstrijdschema
HOD MO18-3
MO18-1
Uit
30-03-2024
10:20
Veld 10a (Semiveld)
Nr. 1194656
Locatie: Sportpark 'Den Dries', Valkenswaard
MO18-1
DVS MO18-1
Thuis
06-04-2024
13:30
Veld: KG1
Nr. 1194662
Scheidsrechters: Rik de Greef, Falco Leijten
MO18-1
Oirschot MO18-3
Thuis
13-04-2024
13:30
Veld: KG1
Nr. 1194664
Scheidsrechters: Bregje Welvaarts, Kim van Giersbergen
Oranje-Rood MO18-7
MO18-1
Uit
20-04-2024
Nr. 1194668
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
MO18-1
MOP MO18-2
Thuis
11-05-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1194673
Scheidsrechters: Waylon van Son, Willeke Bekkers
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | MOP MO18-2 | 9 | 8 | 0 | 1 | 53 | 11 | 0 | 24 |
2. | Liempde MO18-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 37 | 17 | 0 | 21 |
3. | DVS MO18-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 27 | 13 | 0 | 21 |
4. | HOD MO18-3 | 9 | 4 | 2 | 3 | 28 | 23 | 0 | 14 |
5. | Basko MO18-3 | 10 | 3 | 3 | 4 | 23 | 23 | 0 | 12 |
6. | Oirschot MO18-3 | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 23 | 0 | 11 |
7. | Best MO18-3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 15 | 33 | 0 | 3 |
8. | Oranje-Rood MO18-7 | 9 | 0 | 1 | 8 | 9 | 61 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Push MO18-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 34 | 4 | 0 | 15 |
2. | Liempde MO18-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 8 | 0 | 12 |
3. | Tilburg MO18-6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 16 | 0 | 9 |
4. | Best MO18-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 11 | 0 | 4 |
5. | Waalwijk MO18-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 23 | 0 | 3 |
6. | Were Di MO18-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 | 24 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Oranj | Oirsc | Liemp | DVS M | Best | Basko | MOP M | HOD M | |
Oranje-Rood MO18-7 | 1 - 5 | 0 - 5 | 2 - 8 | 1 - 13 | 3 - 3 | |||
Oirschot MO18-3 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 4 | |||
Liempde MO18-1 | 7 - 1 | 9 - 0 | 3 - 2 | 2 - 5 | ||||
DVS MO18-1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 1 - 4 | 4 - 1 | 5 - 1 | |||
Best MO18-3 | 1 - 2 | 1 - 5 | 1 - 2 | 3 - 4 | 0 - 5 | |||
Basko MO18-3 | 8 - 0 | 1 - 1 | 2 - 5 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
MOP MO18-2 | 9 - 0 | 6 - 0 | 4 - 1 | 4 - 0 | ||||
HOD MO18-3 | 4 - 0 | 2 - 3 | 5 - 1 | 2 - 8 |
Tilbu | Liemp | Were | Waalw | Best | Push | |
Tilburg MO18-6 | 4 - 3 | 4 - 3 | 1 - 6 | |||
Liempde MO18-1 | 3 - 0 | 2 - 4 | ||||
Were Di MO18-4 | 1 - 4 | 0 - 10 | ||||
Waalwijk MO18-2 | 1 - 3 | 3 - 4 | 3 - 2 | |||
Best MO18-3 | 0 - 1 | 3 - 3 | 3 - 0 | |||
Push MO18-4 | 11 - 1 | 3 - 0 |