Meisjes B2
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
HOCO MO16-3
5
Best MO16-2
Vrijdag 19 april
0
Hopbel MO16-3
5
MOP MO16-3
Zaterdag 13 april
2
MOP MO16-3
0
HOCO MO16-3
1
Best MO16-2
1
Liempde MO16-2
5
MEP MO16-3
3
Hopbel MO16-3
Vrijdag 12 april
3
Liempde MO16-2
0
MEP MO16-3
Zaterdag 6 april
0
MEP MO16-3
5
Best MO16-2
1
MOP MO16-3
4
Liempde MO16-2
0
Hopbel MO16-3
5
HOCO MO16-3
Wedstrijdschema
MO16-2
HOCO MO16-3
Thuis
25-05-2024
11:55
Veld: KG1
Nr. 1290673
Scheidsrechters: Bart Geurts, Christoph Maes
Hopbel MO16-3
MO16-2
Uit
01-06-2024
09:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1290676
Locatie: Sportpark Rooiseheide, Schijndel
MO16-2
MOP MO16-3
Thuis
08-06-2024
11:55
Veld: KG1
Nr. 1290680
Scheidsrechters: Lotte van den Heuvel, Veerle van den Elzen
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Liempde MO16-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 27 | 12 | 0 | 16 |
2. | Best MO16-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 23 | 8 | 0 | 16 |
3. | MOP MO16-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 17 | 14 | 0 | 12 |
4. | MEP MO16-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | 21 | 0 | 9 |
5. | HOCO MO16-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 15 | 0 | 6 |
6. | Hopbel MO16-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 | 30 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oirschot MO16-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 | 15 |
2. | Basko MO16-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 | 13 | 0 | 7 |
3. | Eersel MO16-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 13 | 0 | 7 |
4. | Oranje-Rood MO16-8 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 |
5. | Liempde MO16-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 13 | 14 | 0 | 4 |
6. | Best MO16-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 14 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Suzanne
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Liemp | MEP M | MOP M | Hopbe | HOCO | Best | |
Liempde MO16-2 | 3 - 0 | 7 - 1 | 2 - 5 | |||
MEP MO16-3 | 3 - 7 | 5 - 3 | 0 - 5 | |||
MOP MO16-3 | 1 - 4 | 0 - 3 | 4 - 2 | 2 - 0 | ||
Hopbel MO16-3 | 2 - 3 | 0 - 5 | 0 - 5 | 3 - 1 | ||
HOCO MO16-3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 4 | 1 - 5 | ||
Best MO16-2 | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 0 |
Oranj | Liemp | Eerse | Oirsc | Best | Basko | |
Oranje-Rood MO16-8 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
Liempde MO16-2 | 2 - 2 | 2 - 3 | ||||
Eersel MO16-2 | 0 - 5 | 3 - 2 | ||||
Oirschot MO16-2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 3 - 1 | |||
Best MO16-3 | 1 - 2 | 1 - 9 | 1 - 3 | |||
Basko MO16-2 | 5 - 7 | 3 - 1 | 6 - 1 |