Meisjes C1

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
1
HDL MC1
2
Uden MC2
1
Mill MC2
8
Geel-Zwart MC2
Zaterdag 14 september
7
Civicum MC1
0
Mill MC2
0
HDL MC1
2
Liempde MC1
3
Uden MC2
3
Geel-Zwart MC2
Zaterdag 7 september
4
Liempde MC1
0
Uden MC2
1
Mill MC2
10
HDL MC1
0
Geel-Zwart MC2
0
Civicum MC1

Wedstrijdschema

Geel Zwart MC2
MC1
Uit
28-09-2019 10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 261970
MC1
Mill MC2
Thuis
05-10-2019 10:20
Veld: KG1
Nr. 261973

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MC132108207
2.Geel-Zwart MC2312011405
3.Civicum MC131209205
4.Uden MC231115804
5.HDL MC1310211503
6.Mill MC2300322500

Trainingen

wo
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
vr
18:00
-
19:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Mill HDL MUden LiempGeel-Civic
Mill MC21 - 101 - 8
HDL MC11 - 20 - 2
Uden MC23 - 3
Liempde MC14 - 0
Geel-Zwart MC20 - 0
Civicum MC17 - 0