Meisjes C1

2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MC1
Berlicum
Thuis
18-04-2020 10:20
Veld: KG1
Nr. 416832
AFGELAST, , Scheidsrechters: Waylon van Son, Fine van Abeelen
MC1
Oss MC3
Thuis
09-05-2020 11:55
Veld: KG1
Nr. 416834
Scheidsrechters: Waylon van Son, Luc Spanjers
Dommel MC2
MC1
Uit
16-05-2020 11:00
veld 2 (Zandveld)
Nr. 416837
Drunen MC2
MC1
Uit
23-05-2020 10:30
Sensor Partnersveld (Zandveld)
Nr. 416839
MC1
MEP MC4
Thuis
06-06-2020 10:20
Veld: KG1
Nr. 416844
Scheidsrechters: Waylon van Son, Luc Spanjers
Berlicum MC3
MC1
Uit
13-06-2020 10:35
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 416845

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse I".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond MC25311216010
2.Liempde MC15311116010
3.Nuenen MC2530217609
4.Eindhoven MC353026709
5.HOD MC3520381606
6.Best MC3500512300

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Trainingen

wo
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
vr
18:00
-
19:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse I".

NueneLiempHOD MHelmoEindhBest
Nuenen MC2
Liempde MC1
HOD MC33 - 11 - 62 - 3
Helmond MC20 - 110 - 0
Eindhoven MC31 - 2
Best MC31 - 60 - 20 - 1