Meisjes C1

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
1
Son MC2
5
Liempde MC1
2
Oedenrode MC2
11
HDL MC1
0
Dommel MC2
8
Geel-Zwart MC2
Zaterdag 2 oktober
18
HDL MC1
0
Dommel MC2
5
Liempde MC1
1
Oedenrode MC2
2
Geel-Zwart MC2
1
Son MC2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MC15500245015
2.HDL MC15401466012
3.Geel-Zwart MC25302161109
4.Son MC2510481903
5.Oedenrode MC2510492603
6.Dommel MC2510433903

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Zand Veld 1 (CD)
wo
18:45
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

HDL MSon MOedenLiempGeel-Domme
HDL MC110 - 03 - 418 - 0
Son MC21 - 21 - 55 - 0
Oedenrode MC22 - 112 - 62 - 3
Liempde MC15 - 14 - 0
Geel-Zwart MC20 - 42 - 1
Dommel MC20 - 60 - 8