Meisjes C1

4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
3
HOD MC3
1
Liempde MC1
0
Best MC3
1
Eindhoven MC3
Zaterdag 2 november
1
Eindhoven MC3
2
Liempde MC1
10
Helmond MC2
0
Best MC3
Zaterdag 26 oktober
2
HOD MC3
3
Eindhoven MC3
1
Best MC3
6
Nuenen MC2

Wedstrijdschema

MC1
Best MC3
Thuis
16-11-2019 10:20
Veld: KG1
Nr. 279533
Scheidsrechters: Waylon van Son, Lynn van der Heijden
Nuenen MC2
MC1
Uit
23-11-2019 11:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 279531

Poule stand (4e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond MC2321015407
2.Nuenen MC2320114406
3.Eindhoven MC332015406
4.Liempde MC131115604
5.HOD MC3310251003
6.Best MC3300311700

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Trainingen

wo
18:30
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
vr
18:00
-
19:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

NueneLiempHOD MHelmoEindhBest
Nuenen MC2
Liempde MC1
HOD MC33 - 12 - 3
Helmond MC210 - 0
Eindhoven MC31 - 2
Best MC31 - 60 - 1