Meisjes C1

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A

3e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A
6e in poule 2e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
Geldrop MC2
0
Basko MC4
4
Eindhoven MC3
0
Liempde MC1
1
Nuenen MC2
0
Best MC3
Zaterdag 11 mei
1
Best MC3
2
Eindhoven MC3
0
Basko MC4
2
Nuenen MC2
1
Liempde MC1
1
Geldrop MC2

Wedstrijdschema

MC1
Nuenen MC2
Thuis
25-05-2019 12:00
Veld: ZND
Nr. 53038
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Best MC3
MC1
Uit
01-06-2019 10:15
Veld: ZND
Nr. 52615
Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST - APP Parking veld
MC1
Basko MC4
Thuis
15-06-2019 15:00
Veld: ZND
Nr. 53034
Scheidsrechters: Henk van Leeuwen, Joost Gerrits. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven MC37610174019
2.Nuenen MC27421189014
3.Liempde MC17412189013
4.Geldrop MC27223121108
5.Best MC3720561606
6.Basko MC4700712300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MC1101000535030
2.Dommel MC1106131914019
3.Rosmalen MC2104241315014
4.Berlicum MC2103251838011
5.MEP MC210154152708
6.Liempde MC110028102902

Spelers (1)

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Zand Veld 1 (CD)
di
17:45
-
19:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BasBesEinGelLieNue
Basko MC40 - 30 - 20 - 2
Best MC33 - 11 - 22 - 10 - 2
Eindhoven MC33 - 02 - 03 - 14 - 0
Geldrop MC22 - 02 - 32 - 2
Liempde MC17 - 00 - 11 - 1
Nuenen MC28 - 01 - 02 - 21 - 5
BerDomHopLieMEPRos
Berlicum MC23 - 22 - 124 - 21 - 10 - 5
Dommel MC15 - 00 - 42 - 12 - 11 - 0
Hopbel MC14 - 02 - 16 - 06 - 13 - 0
Liempde MC12 - 41 - 30 - 32 - 31 - 1
MEP MC24 - 42 - 20 - 61 - 12 - 2
Rosmalen MC21 - 00 - 11 - 72 - 01 - 0