Meisjes C1

2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond MC25311216010
2.Liempde MC15311116010
3.Nuenen MC2530217609
4.Eindhoven MC353026709
5.HOD MC3520381606
6.Best MC3500512300

Begeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

NueneLiempHOD MHelmoEindhBest
Nuenen MC2
Liempde MC1
HOD MC33 - 11 - 62 - 3
Helmond MC20 - 110 - 0
Eindhoven MC31 - 2
Best MC31 - 60 - 20 - 1