Meisjes C1

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A

3e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A
6e in poule 2e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
0
Best MC3
2
Nuenen MC2
0
Liempde MC1
1
Eindhoven MC3
Zaterdag 16 maart
2
Geldrop MC2
3
Liempde MC1
2
Eindhoven MC3
0
Best MC3
8
Nuenen MC2
0
Basko MC4

Wedstrijdschema

Nuenen MC2
MC1
Uit
30-03-2019 14:30
Veld: WTR
Nr. 53118
Locatie: Sportp. Lissevoort, NUENEN - Veld A
MC1
Best MC3
Thuis
06-04-2019 12:00
Veld: ZND
Nr. 53035
Scheidsrechters: Lucca Smulders, Marlon van Esch. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Basko MC4
MC1
Uit
13-04-2019 10:45
Veld: SEMI
Nr. 52570
Locatie: Sportp. 'De Korze', VELDHOVEN - Veld 3
MC1
Geldrop MC2
Thuis
11-05-2019 12:00
Veld: ZND
Nr. 53037
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Eindhoven MC3
MC1
Uit
18-05-2019
Nr. 52765
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
MC1
Nuenen MC2
Thuis
25-05-2019 12:00
Veld: ZND
Nr. 53038
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Best MC3
MC1
Uit
01-06-2019 10:15
Veld: ZND
Nr. 52615
Locatie: Sportp. Leemkuilen, BEST - APP Parking veld
MC1
Basko MC4
Thuis
15-06-2019 15:00
Veld: ZND
Nr. 53034
Scheidsrechters: Henk van Leeuwen. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nuenen MC2220010006
2.Eindhoven MC322003006
3.Liempde MC121013303
4.Geldrop MC210012300
5.Best MC320020400
6.Basko MC410010800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MC1101000535030
2.Dommel MC1106131914019
3.Rosmalen MC2104241315014
4.Berlicum MC2103251838011
5.MEP MC210154152708
6.Liempde MC110028102902

Spelers (1)

Trainingen

ma
19:30
-
20:30
Zand Veld 1 (CD)
di
17:45
-
19:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

BasBesEinGelLieNue
Basko MC4
Best MC30 - 2
Eindhoven MC32 - 0
Geldrop MC22 - 3
Liempde MC10 - 1
Nuenen MC28 - 0
BerDomHopLieMEPRos
Berlicum MC23 - 22 - 124 - 21 - 10 - 5
Dommel MC15 - 00 - 42 - 12 - 11 - 0
Hopbel MC14 - 02 - 16 - 06 - 13 - 0
Liempde MC12 - 41 - 30 - 32 - 31 - 1
MEP MC24 - 42 - 20 - 61 - 12 - 2
Rosmalen MC21 - 00 - 11 - 72 - 01 - 0