Meisjes C1
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
Son MO14-2
11
Oedenrode MO14-1
Zaterdag 13 april
1
Den Bosch MO14-4
1
Uden MO14-2
5
Oedenrode MO14-1
2
Geel-Zwart MO14-2
8
Liempde MO14-1
1
Son MO14-2
Zaterdag 6 april
16
Den Bosch MO14-4
0
Son MO14-2
4
Geel-Zwart MO14-2
3
Uden MO14-2
9
Oedenrode MO14-1
1
Liempde MO14-1
Wedstrijdschema
Uden MO14-2
MO14-1
Uit
15-05-2024
19:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1289281
Locatie: Sportpark Uden, Uden
MO14-1
Geel Zwart MO14-2
Thuis
25-05-2024
08:45
Veld: KG1
Nr. 1289284
Scheidsrechters: Aniek Schellekens
Den Bosch MO14-4
MO14-1
Uit
01-06-2024
Nr. 1289287
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
MO14-1
Oedenrode MO14-1
Thuis
08-06-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1289291
Scheidsrechters: Loe van Houtum, Gijs van der Schoot
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oedenrode MO14-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 51 | 16 | 0 | 18 |
2. | Den Bosch MO14-4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 37 | 8 | 0 | 16 |
3. | Uden MO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 22 | 0 | 7 |
4. | Liempde MO14-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 | 22 | 0 | 6 |
5. | Geel-Zwart MO14-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 | 24 | 0 | 6 |
6. | Son MO14-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 | 51 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Liempde MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 34 | 8 | 0 | 15 |
2. | Gemert MO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 30 | 11 | 0 | 12 |
3. | Oranje-Rood MO14-7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 13 | 0 | 7 |
4. | Helmond MO14-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | 0 | 5 |
5. | Uden MO14-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 16 | 0 | 4 |
6. | Oedenrode MO14-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 37 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Tess
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Den B | Uden | Son M | Oeden | Liemp | Geel- | |
Den Bosch MO14-4 | 1 - 1 | 16 - 0 | 6 - 5 | 5 - 0 | ||
Uden MO14-2 | 1 - 6 | 3 - 0 | 1 - 9 | |||
Son MO14-2 | 1 - 11 | 4 - 1 | 3 - 5 | |||
Oedenrode MO14-1 | 7 - 2 | 9 - 1 | 5 - 2 | |||
Liempde MO14-1 | 1 - 3 | 2 - 3 | 8 - 1 | |||
Geel-Zwart MO14-2 | 4 - 3 | 3 - 5 | 2 - 3 |
Oranj | Gemer | Uden | Oeden | Liemp | Helmo | |
Oranje-Rood MO14-7 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 6 | |||
Gemert MO14-3 | 6 - 2 | 4 - 2 | ||||
Uden MO14-3 | 0 - 7 | 1 - 5 | ||||
Oedenrode MO14-2 | 1 - 9 | 0 - 7 | 1 - 3 | |||
Liempde MO14-1 | 6 - 4 | 16 - 0 | ||||
Helmond MO14-4 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 |