Meisjes C1
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Uden MO14-2
9
Oedenrode MO14-1
3
Son MO14-2
5
Geel-Zwart MO14-2
1
Liempde MO14-1
3
Den Bosch MO14-4
Zaterdag 16 maart
2
Geel-Zwart MO14-2
3
Liempde MO14-1
3
Uden MO14-2
0
Son MO14-2
6
Den Bosch MO14-4
5
Oedenrode MO14-1
Zaterdag 9 maart
5
Den Bosch MO14-4
0
Geel-Zwart MO14-2
7
Oedenrode MO14-1
2
Son MO14-2
2
Liempde MO14-1
3
Uden MO14-2
Zaterdag 2 maart
4
Son MO14-2
1
Liempde MO14-1
3
Geel-Zwart MO14-2
5
Oedenrode MO14-1
1
Uden MO14-2
6
Den Bosch MO14-4
Wedstrijdschema
Oedenrode MO14-1
MO14-1
Uit
06-04-2024
11:15
Rabobankveld (Waterveld)
Nr. 1289276
Locatie: Sportpark 'De Kienehoef', Sint-Oedenrode
MO14-1
Son MO14-2
Thuis
13-04-2024
08:45
Veld: KG1
Nr. 1289277
Scheidsrechters: Juul van Abeelen, Valerie Geurts
Uden MO14-2
MO14-1
Uit
20-04-2024
14:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1289281
Locatie: Sportpark Uden, Uden
MO14-1
Geel Zwart MO14-2
Thuis
25-05-2024
08:45
Veld: KG1
Nr. 1289284
Scheidsrechters: Aniek Schellekens
Den Bosch MO14-4
MO14-1
Uit
01-06-2024
Nr. 1289287
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
MO14-1
Oedenrode MO14-1
Thuis
08-06-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1289291
Scheidsrechters: Loe van Houtum, Gijs van der Schoot
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Den Bosch MO14-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20 | 7 | 0 | 12 |
2. | Oedenrode MO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 26 | 12 | 0 | 9 |
3. | Uden MO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 17 | 0 | 6 |
4. | Liempde MO14-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 12 | 0 | 3 |
5. | Geel-Zwart MO14-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 16 | 0 | 3 |
6. | Son MO14-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 16 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Liempde MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 34 | 8 | 0 | 15 |
2. | Gemert MO14-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 30 | 11 | 0 | 12 |
3. | Oranje-Rood MO14-7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 13 | 0 | 7 |
4. | Helmond MO14-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | 0 | 5 |
5. | Uden MO14-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 16 | 0 | 4 |
6. | Oedenrode MO14-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 37 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Tess
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Den B | Uden | Son M | Oeden | Liemp | Geel- | |
Den Bosch MO14-4 | 6 - 5 | 5 - 0 | ||||
Uden MO14-2 | 1 - 6 | 3 - 0 | 1 - 9 | |||
Son MO14-2 | 4 - 1 | 3 - 5 | ||||
Oedenrode MO14-1 | 7 - 2 | |||||
Liempde MO14-1 | 1 - 3 | 2 - 3 | ||||
Geel-Zwart MO14-2 | 3 - 5 | 2 - 3 |
Oranj | Gemer | Uden | Oeden | Liemp | Helmo | |
Oranje-Rood MO14-7 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 6 | |||
Gemert MO14-3 | 6 - 2 | 4 - 2 | ||||
Uden MO14-3 | 0 - 7 | 1 - 5 | ||||
Oedenrode MO14-2 | 1 - 9 | 0 - 7 | 1 - 3 | |||
Liempde MO14-1 | 6 - 4 | 16 - 0 | ||||
Helmond MO14-4 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 |