Meisjes C1

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 2e klasse D
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
2
MEP MC2
0
Best MC1
5
MOP MC2
2
Basko MC2
7
Dommel MC1
1
Liempde MC1
Zaterdag 20 november
2
Dommel MC1
0
MOP MC2
4
Best MC1
0
Liempde MC1
0
Basko MC2
5
MEP MC2
Zaterdag 13 november
3
MEP MC2
3
Dommel MC1
4
Best MC1
0
Basko MC2
0
Liempde MC1
4
MOP MC2
Zaterdag 6 november
0
Dommel MC1
0
Best MC1
4
Basko MC2
0
Liempde MC1
2
MOP MC2
4
MEP MC2

Wedstrijdschema

Dommel
MC1
Uit
27-11-2021 10:45
veld 1 (Semiveld)
Nr. 608612
MC1
MEP MC2
Thuis
04-12-2021 11:55
Veld: KG1
Nr. 608617
Scheidsrechters: Anneke Kros, Elena van Weert

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP MC24310145010
2.Dommel MC1422012408
3.Best MC142118207
4.MOP MC2420211806
5.Basko MC2410361403
6.Liempde MC1400411900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MC15500245015
2.HDL MC15401466012
3.Geel-Zwart MC25302161109
4.Son MC2510481903
5.Oedenrode MC2510492603
6.Dommel MC2510433903

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Zand Veld 1 (CD)
wo
18:45
-
20:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

MOP MLiempDommeBest BaskoMEP M
MOP MC25 - 22 - 4
Liempde MC10 - 4
Dommel MC12 - 07 - 10 - 0
Best MC14 - 04 - 0
Basko MC24 - 00 - 5
MEP MC23 - 32 - 0
HDL MSon MOedenLiempGeel-Domme
HDL MC110 - 03 - 418 - 0
Son MC21 - 21 - 55 - 0
Oedenrode MC22 - 112 - 62 - 3
Liempde MC15 - 14 - 0
Geel-Zwart MC20 - 42 - 1
Dommel MC20 - 60 - 8