Meisjes C1

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 2e klasse D
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP MC25410196013
2.Dommel MC15320166011
3.Best MC152219308
4.MOP MC2521212907
5.Basko MC2510481803
6.Liempde MC1500522400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MC15500245015
2.HDL MC15401466012
3.Geel-Zwart MC25302161109
4.Son MC2510481903
5.Oedenrode MC2510492603
6.Dommel MC2510433903

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Team resultaten

MOP MLiempDommeBest BaskoMEP M
MOP MC25 - 22 - 4
Liempde MC10 - 41 - 5
Dommel MC12 - 07 - 10 - 04 - 2
Best MC11 - 14 - 04 - 0
Basko MC24 - 00 - 5
MEP MC23 - 32 - 0
HDL MSon MOedenLiempGeel-Domme
HDL MC110 - 03 - 418 - 0
Son MC21 - 21 - 55 - 0
Oedenrode MC22 - 112 - 62 - 3
Liempde MC15 - 14 - 0
Geel-Zwart MC20 - 42 - 1
Dommel MC20 - 60 - 8