Meisjes C1

5e in poule Meisjes C 2e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 januari
Gemert MC1
Basko MC1
Basko MC1
Dommel MC1
Liempde MC1
Oss MC2
Gemert MC1
Dommel MC1

Wedstrijdschema

Uden
MC1
Uit
23-01-2022 09:50
Veld 2 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 661778
AFGELAST, Centrale afgelasting vanwege corona maatregelen, Locatie: , - Zaalleiding: onbekend
Basko
MC1
Uit
23-01-2022 10:40
Veld 2 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 661777
AFGELAST, Centrale afgelasting vanwege corona maatregelen, Locatie: , - Zaalleiding: onbekend
Dommel MC1
MC1
Uit
05-02-2022 13:50
Dommel (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 661805
Locatie: Theereheide, SINT-MICHIELSGESTEL - Dommel Zaalleiding: Dommel
MC1
Uden MC2
Thuis
05-02-2022 14:40
Nr. 661808
Locatie: Theereheide, SINT-MICHIELSGESTEL - Dommel Zaalleiding: Dommel
Oss MC2
MC1
Uit
20-02-2022 11:00
veld 1
Nr. 661812
Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss
MC1
Basko MC1
Thuis
20-02-2022 11:40
Nr. 661810
Locatie: Ruivert, De, OSS - veld 1 Zaalleiding: Oss

Poule stand (5e in poule Meisjes C 2e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Uden MC2421181107
2.Basko MC1220014506
3.Gemert MC14121131405
4.Dommel MC120208802
5.Liempde MC120207702
6.Oss MC220113401
7.HDL MC1200261000

Teambegeleiders (1)

Spelers (7)

Team resultaten

HDL MGemerLiempDommeOss MUden Basko
HDL MC11 - 2
Gemert MC1 - 3 - 2 -
Liempde MC13 - 34 - 4 -
Dommel MC14 - 4
Oss MC2
Uden MC25 - 31 - 10 - 6
Basko MC18 - 5 -