Meisjes D2

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse K
3e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse L
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MD2
Bommelerwaard
Thuis
18-04-2020 08:45
Veld: KG1
Nr. 424525
AFGELAST, , Scheidsrechters: Daan Beerlage, Lynn van der Heijden
Berlicum MD2
MD2
Uit
09-05-2020 10:35
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 424526
MD2
HDL MD2
Thuis
16-05-2020 10:20
Veld: KG1
Nr. 424530
Scheidsrechters: Lynn van der Heijden, Linda de Bruin
MEP MD4
MD2
Uit
23-05-2020
Nr. 424534
MD2
Den Bosch MD9
Thuis
06-06-2020 08:45
Veld: KG1
Nr. 424537
Scheidsrechters: Luna de Grauw, Okke Spaas
Bommelerwaard MD2
MD2
Uit
13-06-2020 11:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 424538

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D Lente 4e klasse M".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MD85410187013
2.Geldrop MD4523015709
3.Eindhoven MD4522117608
4.Liempde MD2522111508
5.Eersel MD2510471703
6.Best MD4500522800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geldrop MD34400304012
2.DVS MD15401208012
3.Liempde MD253027609
4.Basko MD3520392106
5.Nuenen MD341035803
6.Eersel MD3500563000

Begeleiders (2)

Spelers (16)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Zand Veld 1 (AB)
wo
17:00
-
18:30
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D Lente 4e klasse M".

OranjLiempGeldrEerseBest Eindh
Oranje-Rood MD83 - 34 - 1
Liempde MD26 - 01 - 1
Geldrop MD40 - 03 - 22 - 2
Eersel MD20 - 3
Best MD41 - 50 - 7
Eindhoven MD41 - 27 - 06 - 1
EerseLiempNueneBaskoGeldrDVS M
Eersel MD31 - 23 - 51 - 8
Liempde MD22 - 03 - 11 - 4
Nuenen MD3
Basko MD30 - 9
Geldrop MD313 - 1
DVS MD11 - 05 - 1