Meisjes D2

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C

5e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C
1e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule L
2e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule L
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 maart
4
HOD MD4
1
Oranje-Rood MD8
2
Concordia MD4
0
Weert MD3
Zaterdag 16 maart
5
Oranje-Rood MD8
1
Liempde MD2
3
Geldrop MD3
4
Concordia MD4
0
Weert MD3
3
HOD MD4

Wedstrijdschema

Weert MD3
MD2
Uit
30-03-2019 12:30
Veld: ZND
Nr. 55059
Locatie: Sportp. St. Theunis, WEERT - Veld 3
MD2
Concordia MD4
Thuis
06-04-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 55607
Scheidsrechters: Lotte van den Heuvel, Elke van Erp. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
HOD MD4
MD2
Uit
13-04-2019 10:15
Veld: SEMI
Nr. 54560
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD - Veld 8a
MD2
Oranje-Rood MD8
Thuis
11-05-2019 09:00
Veld: ZND
Nr. 55608
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Geldrop MD3
MD2
Uit
18-05-2019 10:15
Veld: SEMI
Nr. 55099
Locatie: Sportpark 'De Bronzenwei', GELDROP - Van Stratum Elektrotechniek veld
MD2
Weert MD3
Thuis
25-05-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 55605
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Concordia MD4
MD2
Uit
01-06-2019
Nr. 55368
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND
MD2
HOD MD4
Thuis
15-06-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 55604
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD MD422007106
2.Concordia MD422006306
3.Oranje-Rood MD821016503
4.Geldrop MD310013400
5.Liempde MD210011500
6.Weert MD320020500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MD25500151015
2.MEP MD55401273012
3.Tilburg MD10520391206
4.Dommel MD35113101604
5.Den Bosch MD8511361904
6.HOCO MD6510482403
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MD45500122015
2.Liempde MD25401233012
3.Oirschot MD3530215809
4.HOCO MD6511351404
5.Den Bosch MD8510431403
6.Eindhoven MD7501411801

Spelers (1)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Zand Veld 2 (ABCD)
wo
16:30
-
18:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

ConGelHODLieOraWee
Concordia MD4
Geldrop MD33 - 4
HOD MD44 - 1
Liempde MD2
Oranje-Rood MD85 - 1
Weert MD30 - 3
DenDomHOCLieMEPTil
Den Bosch MD81 - 14 - 00 - 4
Dommel MD35 - 41 - 5
HOCO MD60 - 94 - 0
Liempde MD22 - 16 - 02 - 0
MEP MD510 - 00 - 13 - 1
Tilburg MD104 - 14 - 2
BesDenEinHOCLieOir
Best MD42 - 14 - 02 - 0
Den Bosch MD82 - 00 - 2
Eindhoven MD70 - 00 - 91 - 3
HOCO MD60 - 24 - 00 - 4
Liempde MD26 - 04 - 1
Oirschot MD31 - 28 - 1