Meisjes D2

4e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse L
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
5
DVS MD1
1
Basko MD3
1
Liempde MD2
4
Geldrop MD3
1
Eersel MD3
2
Nuenen MD3
Zaterdag 14 september
1
DVS MD1
0
Liempde MD2
13
Geldrop MD3
1
Eersel MD3
Zaterdag 7 september
3
Liempde MD2
1
Basko MD3
1
Eersel MD3
8
DVS MD1

Wedstrijdschema

Nuenen MD3
MD2
Uit
28-09-2019 10:30
Veld B (Waterveld)
Nr. 258463
MD2
Eersel MD3
Thuis
05-10-2019 13:30
Veld: KG1
Nr. 258465

Poule stand (4e in poule Meisjes D voorcompetitie 4e klasse L)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MD1330014209
2.Geldrop MD3220017206
3.Nuenen MD321013303
4.Liempde MD231024603
5.Basko MD331024903
6.Eersel MD3300332300

Spelers (1)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
Zand Veld 1 (AB)
wo
17:00
-
18:30
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

EerseLiempNueneBaskoGeldrDVS M
Eersel MD31 - 21 - 8
Liempde MD23 - 11 - 4
Nuenen MD3
Basko MD3
Geldrop MD313 - 1
DVS MD11 - 05 - 1