Meisjes D2

4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C

4e in poule 4e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C
1e in poule 4e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule L
2e in poule 4e klasse Meisjes D herfstcompetitie Poule L
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
0
Oranje-Rood MD8
9
HOD MD4
3
Geldrop MD3
1
Liempde MD2
1
Weert MD3
5
Concordia MD4
Zaterdag 11 mei
1
HOD MD4
1
Weert MD3
2
Concordia MD4
2
Geldrop MD3
2
Liempde MD2
2
Oranje-Rood MD8

Wedstrijdschema

MD2
Weert MD3
Thuis
25-05-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 55605
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1
Concordia MD4
MD2
Uit
01-06-2019 11:30
Veld: ZND
Nr. 55368
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND - Veld 3
MD2
HOD MD4
Thuis
15-06-2019 10:30
Veld: ZND
Nr. 55604
Scheidsrechters: Java van der Heijden, Lotte van den Heuvel. Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia MD475203011017
2.HOD MD47430254015
3.Geldrop MD373131618010
4.Liempde MD27223131808
5.Weert MD3711571804
6.Oranje-Rood MD87115113304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MD25500151015
2.MEP MD55401273012
3.Tilburg MD10520391206
4.Dommel MD35113101604
5.Den Bosch MD8511361904
6.HOCO MD6510482403
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MD45500122015
2.Liempde MD25401233012
3.Oirschot MD3530215809
4.HOCO MD6511351404
5.Den Bosch MD8510431403
6.Eindhoven MD7501411801

Spelers (1)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Zand Veld 2 (ABCD)
wo
16:30
-
18:00
Zand Veld 1 (AB)
Volledig schema

Team resultaten

ConGelHODLieOraWee
Concordia MD42 - 22 - 2
Geldrop MD33 - 40 - 63 - 14 - 1
HOD MD40 - 04 - 11 - 1
Liempde MD23 - 53 - 22 - 2
Oranje-Rood MD80 - 95 - 12 - 3
Weert MD31 - 51 - 20 - 31 - 3
DenDomHOCLieMEPTil
Den Bosch MD81 - 14 - 00 - 4
Dommel MD35 - 41 - 5
HOCO MD60 - 94 - 0
Liempde MD22 - 16 - 02 - 0
MEP MD510 - 00 - 13 - 1
Tilburg MD104 - 14 - 2
BesDenEinHOCLieOir
Best MD42 - 14 - 02 - 0
Den Bosch MD82 - 00 - 2
Eindhoven MD70 - 00 - 91 - 3
HOCO MD60 - 24 - 00 - 4
Liempde MD26 - 04 - 1
Oirschot MD31 - 28 - 1