Meisjes B1 (zaalhockey)

2e in poule Meisjes B 3e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 januari
0
Best MB4
1
Oirschot MB2
6
Oirschot MB2
0
Hopbel MB2
2
Best MB4
0
Hopbel MB2
3
Gemert MB2
2
Liempde MB1
3
Berlicum MB2
0
Liempde MB1
2
Gemert MB2
4
Berlicum MB2
Zaterdag 11 januari
2
Oirschot MB2
3
Berlicum MB2
1
Best MB4
5
Berlicum MB2
3
Oirschot MB2
2
Best MB4
4
Hopbel MB2
2
Liempde MB1
4
Eersel MB2
5
Liempde MB1
1
Hopbel MB2
5
Eersel MB2
Zaterdag 4 januari
8
Berlicum MB2
2
Hopbel MB2
4
Gemert MB2
1
Hopbel MB2
3
Berlicum MB2
5
Gemert MB2

Wedstrijdschema

MB1
Gemert MB2
Thuis
08-02-2020 13:35
Nr. 342925
Locatie: Kemmer, De, OIRSCHOT - veld ABC Zaalleiding: Oirschot
Oirschot MB2
MB1
Uit
08-02-2020 14:25
veld ABC
Nr. 342927
Locatie: Kemmer, De, OIRSCHOT - veld ABC Zaalleiding: Oirschot

Poule stand (2e in poule Meisjes B 3e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berlicum MB285213117017
2.Liempde MB1105232521017
3.Oirschot MB285032115015
4.Eersel MB284043124012
5.Best MB4103251924011
6.Gemert MB28305212809
7.Hopbel MB28206133206

Begeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

BerliGemerLiempHopbeEerseBest Oirsc
Berlicum MB23 - 53 - 08 - 23 - 3
Gemert MB22 - 43 - 24 - 13 - 8
Liempde MB13 - 15 - 12 - 1
Hopbel MB24 - 21 - 54 - 2
Eersel MB24 - 14 - 53 - 52 - 3
Best MB41 - 52 - 01 - 40 - 1
Oirschot MB22 - 36 - 03 - 2