Meisjes B2 (zaalhockey)

3e klasse Meisjes B Poule H

4e in poule 3e klasse Meisjes B Poule H

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Meisjes B Poule H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart MB3128403922028
2.Bommelerwaard MB2128223517026
3.Best MB5124442930016
4.Liempde MB2124442833016
5.Hopbel MB2123363444012
6.Drunen MB2123183035010
7.Uden MB312228314508

Team resultaten

BesBomDruGeeHopLieUde
Best MB50 - 43 - 30 - 24 - 21 - 14 - 2
Bommelerwaard MB22 - 04 - 12 - 25 - 34 - 33 - 1
Drunen MB22 - 32 - 01 - 22 - 32 - 57 - 1
Geel-Zwart MB32 - 21 - 15 - 37 - 36 - 23 - 2
Hopbel MB23 - 60 - 56 - 12 - 41 - 12 - 2
Liempde MB23 - 22 - 00 - 42 - 23 - 34 - 3
Uden MB34 - 42 - 53 - 22 - 34 - 65 - 2