Meisjes B2 (zaalhockey)

3e klasse Meisjes B Poule H

3e in poule 3e klasse Meisjes B Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
3
Liempde MB2
2
Best MB5
2
Drunen MB2
0
Bommelerwaard MB2
2
Drunen MB2
3
Hopbel MB2
4
Liempde MB2
3
Uden MB3
5
Bommelerwaard MB2
3
Hopbel MB2
Zondag 13 januari
3
Liempde MB2
3
Hopbel MB2
1
Drunen MB2
2
Geel-Zwart MB3
3
Uden MB3
2
Drunen MB2
1
Best MB5
1
Liempde MB2
4
Best MB5
2
Hopbel MB2
3
Geel-Zwart MB3
2
Uden MB3

Wedstrijdschema

MB2
Geel Zwart MB3
Thuis
10-02-2019 15:15
Nr. 30736
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1. Zaalleiding: Liempde
MB2
Drunen MB2
Thuis
10-02-2019 16:55
Nr. 30960
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1. Zaalleiding: Liempde

Poule stand (3e in poule 3e klasse Meisjes B Poule H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Geel-Zwart MB3107303217024
2.Bommelerwaard MB2106222515020
3.Liempde MB2104332627015
4.Best MB59234182209
5.Hopbel MB210235283509
6.Uden MB37214181907
7.Drunen MB28116142604

Team resultaten

BesBomDruGeeHopLieUde
Best MB50 - 43 - 30 - 24 - 21 - 1
Bommelerwaard MB22 - 04 - 12 - 25 - 34 - 33 - 1
Drunen MB22 - 01 - 22 - 32 - 5
Geel-Zwart MB32 - 21 - 17 - 36 - 23 - 2
Hopbel MB23 - 66 - 12 - 41 - 12 - 2
Liempde MB23 - 22 - 03 - 34 - 3
Uden MB33 - 22 - 35 - 2