Meisjes C1 (zaalhockey)

5e in poule Meisjes C 2e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 december
6
Dommel MC1
2
Son MC1
7
Eersel MC1
1
Son MC1
3
Dommel MC1
2
Eersel MC1
Zaterdag 7 december
0
Basko MC3
7
Son MC1
5
Son MC1
1
Liempde MC1
2
Basko MC3
4
Liempde MC1
2
Eersel MC1
2
Best MC1

Wedstrijdschema

Eersel MC1
MC1
Uit
21-12-2019 13:50
Veld 2
Nr. 341970
Locatie: HOD AirDome, VALKENSWAARD - Veld 2 Zaalleiding: HOD
HOD MC2
MC1
Uit
21-12-2019 14:40
Veld 2
Nr. 341972
Locatie: HOD AirDome, VALKENSWAARD - Veld 2 Zaalleiding: HOD
MC1
Dommel MC1
Thuis
26-01-2020 12:30
Nr. 341985
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
Best MC1
Dommel MC1
Thuis
26-01-2020 13:20
Nr. 341987
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
MC1
Best MC1
Thuis
26-01-2020 14:10
Nr. 341988
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
Dommel MC1
MC1
Uit
02-02-2020 10:50
Veld 2
Nr. 341990
Locatie: HOD AirDome, VALKENSWAARD - Veld 2 Zaalleiding: HOD
MC1
HOD MC2
Thuis
02-02-2020 11:40
Nr. 341992
Locatie: HOD AirDome, VALKENSWAARD - Veld 2 Zaalleiding: HOD
MC1
Son MC1
Thuis
09-02-2020 17:20
Nr. 342000
Locatie: Naesten Best, BEST - veld 1 Zaalleiding: Best
Best MC1
MC1
Uit
09-02-2020 18:10
veld 1 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 341996
Locatie: Naesten Best, BEST - veld 1 Zaalleiding: Best
MC1
Eersel MC1
Thuis
16-02-2020 13:30
Nr. 342002
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
Basko MC3
Eersel MC1
Thuis
16-02-2020 14:20
Nr. 342001
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
MC1
Basko MC3
Thuis
16-02-2020 15:10
Nr. 342003
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde

Poule stand (5e in poule Meisjes C 2e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eersel MC1421120807
2.Dommel MC122009406
3.Son MC14202151406
4.Best MC1211017304
5.Liempde MC121015703
6.Basko MC3200221100
7.HOD MC2200232400

Begeleiders (1)

Spelers (10)

Team resultaten

LiempDommeEerseSon MHOD MBest Basko
Liempde MC1
Dommel MC13 - 26 - 2
Eersel MC17 - 12 - 2
Son MC15 - 1
HOD MC2
Best MC1
Basko MC32 - 40 - 7