Meisjes C1 (zaalhockey)

3e klasse Meisjes C Poule I

1e in poule 3e klasse Meisjes C Poule I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 februari
2
Liempde MC1
0
Oss MC3
2
Eindhoven MC3
4
Uden MC2
9
Liempde MC1
0
Dommel MC3
5
Eindhoven MC3
3
MEP MC3
2
Dommel MC3
9
Oss MC3
3
MEP MC3
4
Uden MC2
Zaterdag 9 februari
0
Oss MC3
7
Liempde MC1
1
MEP MC3
1
Oss MC3
4
MEP MC3
8
Liempde MC1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Meisjes C Poule I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MC11212007211036
2.Uden MC2126154543019
3.Oss MC3125343235018
4.Eindhoven MC3125253531017
5.Dommel MC3124083554012
6.Son MC3123273156011
7.MEP MC312228355508

Spelers (1)

Team resultaten

DomEinLieMEPOssSonUde
Dommel MC31 - 32 - 56 - 42 - 97 - 55 - 4
Eindhoven MC35 - 22 - 35 - 30 - 27 - 02 - 4
Liempde MC19 - 07 - 16 - 12 - 07 - 07 - 0
MEP MC33 - 22 - 24 - 81 - 14 - 33 - 4
Oss MC32 - 72 - 20 - 73 - 23 - 35 - 4
Son MC32 - 04 - 10 - 68 - 61 - 21 - 9
Uden MC23 - 11 - 51 - 57 - 24 - 34 - 4