Meisjes C2 (zaalhockey)

3e klasse Meisjes C Poule B

3e in poule 3e klasse Meisjes C Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 februari
3
Udenhout MC1
2
Heeze MC1
2
Liempde MC2
6
Eersel MC2
1
Hilvarenbeek MC2
4
Udenhout MC1
1
Berkel-Enschot MC4
3
Liempde MC2
3
Hilvarenbeek MC2
6
Heeze MC1
3
Eersel MC2
4
Berkel-Enschot MC4
Zaterdag 9 februari
4
Oranje-Rood MC6
3
Eersel MC2
2
Liempde MC2
3
Udenhout MC1
7
Hilvarenbeek MC2
3
Oranje-Rood MC6
6
Heeze MC1
3
Liempde MC2
5
Eersel MC2
3
Hilvarenbeek MC2
1
Heeze MC1
0
Udenhout MC1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Meisjes C Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Udenhout MC11211014014033
2.Heeze MC11210025533030
3.Liempde MC2127054437021
4.Eersel MC2125164240016
5.Oranje-Rood MC6123183247010
6.Berkel-Enschot MC412237244809
7.Hilvarenbeek MC2121110345204

Team resultaten

BerEerHeeHilLieOraUde
Berkel-Enschot MC43 - 32 - 54 - 41 - 33 - 51 - 5
Eersel MC23 - 43 - 45 - 35 - 33 - 21 - 3
Heeze MC18 - 34 - 38 - 66 - 35 - 21 - 0
Hilvarenbeek MC21 - 23 - 53 - 61 - 27 - 31 - 4
Liempde MC27 - 02 - 63 - 25 - 27 - 22 - 3
Oranje-Rood MC61 - 14 - 32 - 46 - 32 - 62 - 3
Udenhout MC13 - 05 - 23 - 22 - 07 - 12 - 1