Meisjes C2 (zaalhockey)

6e in poule Meisjes C 3e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 december
2
Liempde MC2
6
Uden MC2
2
Geel-Zwart MC3
0
Rosmalen MC4
4
Oss MC3
2
Uden MC2
0
Liempde MC2
2
Oss MC3

Wedstrijdschema

MEP MC4
MC2
Uit
15-12-2019 17:20
veld 1
Nr. 347229
Locatie: Zwijsen Sporthal, VEGHEL - veld 1 Zaalleiding: Geel Zwart
Geel Zwart MC3
MC2
Uit
15-12-2019 18:10
veld 1
Nr. 347227
Locatie: Zwijsen Sporthal, VEGHEL - veld 1 Zaalleiding: Geel Zwart
Oss MC3
MC2
Uit
22-12-2019 09:00
Oss (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 347236
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
MC2
MEP MC4
Thuis
22-12-2019 09:50
Nr. 347235
Locatie: Mondriaan, De, OSS - Oss Zaalleiding: Oss
MC2
Rosmalen MC4
Thuis
26-01-2020 10:00
Nr. 347246
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
Rosmalen MC4
Uden MC2
Thuis
26-01-2020 10:50
Nr. 347250
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
Uden MC2
MC2
Uit
26-01-2020 11:40
veld 1
Nr. 347248
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1 Zaalleiding: Liempde
Rosmalen MC4
MC2
Uit
02-02-2020 16:35
Drunen
Nr. 347252
Locatie: Dillenburcht, DRUNEN - Drunen Zaalleiding: Drunen
MC2
Drunen MC2
Thuis
02-02-2020 17:25
Nr. 347253
Locatie: Dillenburcht, DRUNEN - Drunen Zaalleiding: Drunen
Drunen MC2
MC2
Uit
08-02-2020 15:45
Drunen
Nr. 347254
Locatie: Heijgrave, Die, VLIJMEN - Drunen Zaalleiding: Drunen
MC2
Geel Zwart MC3
Thuis
08-02-2020 16:35
Nr. 347258
Locatie: Heijgrave, Die, VLIJMEN - Drunen Zaalleiding: Drunen

Poule stand (6e in poule Meisjes C 3e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oss MC3330010409
2.Geel-Zwart MC322009006
3.Uden MC221018603
4.MEP MC421013803
5.Rosmalen MC430033900
6.Liempde MC220022800

Begeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

RosmaLiempDruneOss MMEP MUden Geel-
Rosmalen MC4
Liempde MC20 - 22 - 6
Drunen MC2
Oss MC34 - 2
MEP MC4
Uden MC2
Geel-Zwart MC32 - 0