Meisjes D2 (zaalhockey)

3e klasse Meisjes D Poule I

4e in poule 3e klasse Meisjes D Poule I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 februari
3
Oedenrode MD3
1
Helmond MD3
1
Oedenrode MD3
2
Liempde MD2
3
Liempde MD2
3
Helmond MD3
Zondag 17 februari
0
Hopbel MD2
4
Liempde MD2
1
Oedenrode MD3
2
Dommel MD2
3
Oedenrode MD3
7
MEP MD4
0
Liempde MD2
8
Oirschot MD3
7
Oirschot MD3
0
Hopbel MD2
1
Dommel MD2
5
MEP MD4
Zaterdag 9 februari
3
Dommel MD2
2
Oirschot MD3
0
Hopbel MD2
6
Dommel MD2
0
Hopbel MD2
5
Oirschot MD3

Wedstrijdschema

Oedenrode MD3
MD2
Uit
23-02-2019 13:00
Nr. 28626
Locatie: Streepen, De, SINT-OEDENRODE - veld 1. Zaalleiding: Oedenrode
MD2
Helmond MD3
Thuis
23-02-2019 13:50
Nr. 28398
Locatie: Streepen, De, SINT-OEDENRODE - veld 1. Zaalleiding: Oedenrode

Poule stand (4e in poule 3e klasse Meisjes D Poule I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP MD41211018821033
2.Oirschot MD31210026618030
3.Dommel MD2127143834022
4.Liempde MD2124263143014
5.Oedenrode MD3123181843010
6.Helmond MD312237264909
7.Hopbel MD212111096804

Team resultaten

DomHelHopLieMEPOedOir
Dommel MD25 - 48 - 02 - 41 - 54 - 23 - 2
Helmond MD32 - 24 - 13 - 30 - 84 - 12 - 4
Hopbel MD20 - 64 - 20 - 42 - 140 - 00 - 5
Liempde MD21 - 53 - 36 - 13 - 70 - 20 - 8
MEP MD46 - 09 - 19 - 05 - 39 - 03 - 5
Oedenrode MD31 - 23 - 13 - 11 - 23 - 71 - 9
Oirschot MD37 - 06 - 07 - 06 - 23 - 64 - 1