Meisjes D2 (zaalhockey)

3e klasse Meisjes D Poule I

4e in poule 3e klasse Meisjes D Poule I

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Meisjes D Poule I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MEP MD41211018821033
2.Oirschot MD31210026618030
3.Dommel MD2127143834022
4.Liempde MD2124263143014
5.Oedenrode MD3123181843010
6.Helmond MD312237264909
7.Hopbel MD212111096804

Team resultaten

DomHelHopLieMEPOedOir
Dommel MD25 - 48 - 02 - 41 - 54 - 23 - 2
Helmond MD32 - 24 - 13 - 30 - 84 - 12 - 4
Hopbel MD20 - 64 - 20 - 42 - 140 - 00 - 5
Liempde MD21 - 53 - 36 - 13 - 70 - 20 - 8
MEP MD46 - 09 - 19 - 05 - 39 - 03 - 5
Oedenrode MD31 - 23 - 13 - 11 - 23 - 71 - 9
Oirschot MD37 - 06 - 07 - 06 - 23 - 64 - 1