Meisjes D3 (zaalhockey)

4e klasse Meisjes D Poule H

6e in poule 4e klasse Meisjes D Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 februari
1
Eindhoven MD9
6
Best MD3
5
HOD MD6
1
Liempde MD3
2
HOD MD5
3
Eindhoven MD9
1
HOD MD6
5
Eersel MD2
3
HOD MD5
8
Best MD3
11
Eersel MD2
1
Liempde MD3
Zondag 10 februari
3
Oranje-Rood MD10
4
Eindhoven MD9
2
HOD MD6
0
HOD MD5
3
Oranje-Rood MD10
1
Eersel MD2
2
Eersel MD2
1
Eindhoven MD9
3
Liempde MD3
4
HOD MD6
2
Liempde MD3
4
HOD MD5

Wedstrijdschema

MD3
Eindhoven MD9
Thuis
24-02-2019 10:15
Nr. 36913
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1. Zaalleiding: Liempde
MD3
Eersel MD2
Thuis
24-02-2019 11:55
Nr. 36689
Locatie: Pius X-A, LIEMPDE - veld 1. Zaalleiding: Liempde

Poule stand (6e in poule 4e klasse Meisjes D Poule H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MD3109014816027
2.Eersel MD2106133416019
3.Oranje-Rood MD10106043219018
4.Eindhoven MD9106043324018
5.HOD MD6103161632010
6.Liempde MD310307284809
7.HOD MD5122010195506

Team resultaten

BesEerEinHODHODLieOra
Best MD35 - 12 - 14 - 14 - 5
Eersel MD21 - 22 - 17 - 11 - 111 - 12 - 0
Eindhoven MD91 - 67 - 34 - 03 - 43 - 2
HOD MD53 - 81 - 32 - 33 - 20 - 60 - 7
HOD MD61 - 51 - 50 - 62 - 05 - 10 - 4
Liempde MD31 - 92 - 43 - 43 - 4
Oranje-Rood MD101 - 33 - 13 - 44 - 14 - 2