Meisjes D3 (zaalhockey)

4e klasse Meisjes D Poule H

6e in poule 4e klasse Meisjes D Poule H

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Meisjes D Poule H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Best MD31211016718033
2.Eersel MD2128134218025
3.Oranje-Rood MD10127054428021
4.Eindhoven MD9127054131021
5.HOD MD6123181652010
6.Liempde MD312309325909
7.HOD MD5122010195506

Team resultaten

BesEerEinHODHODLieOra
Best MD35 - 12 - 14 - 110 - 04 - 59 - 2
Eersel MD21 - 22 - 17 - 11 - 111 - 12 - 0
Eindhoven MD91 - 61 - 47 - 34 - 03 - 43 - 2
HOD MD53 - 81 - 32 - 33 - 20 - 60 - 7
HOD MD61 - 51 - 50 - 62 - 05 - 10 - 4
Liempde MD31 - 91 - 43 - 72 - 43 - 43 - 4
Oranje-Rood MD101 - 33 - 13 - 44 - 110 - 04 - 2