Meisjes D3 (zaalhockey)

5e in poule Meisjes D 3e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 26 januari
5
HCAS MD2
5
Basko MD2
2
Oedenrode MD2
11
HCAS MD2
8
Basko MD2
0
Oedenrode MD2
1
Eindhoven MD4
2
Maastricht MD6
4
Eindhoven MD4
2
Best MD3
4
Maastricht MD6
0
Best MD3
Zondag 19 januari
2
Maastricht MD6
1
Basko MD2
Zaterdag 4 januari
0
Basko MD2
3
HCAS MD2
3
Best MD3
8
HCAS MD2
3
Basko MD2
3
Best MD3

Wedstrijdschema

Oedenrode MD2
MD3
Uit
01-02-2020 13:50
veld 2 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 334027
Locatie: Naesten Best, BEST - veld 2 Zaalleiding: Best
Best MD3
MD3
Uit
01-02-2020 14:40
veld 2 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 334021
Locatie: Naesten Best, BEST - veld 2 Zaalleiding: Best
Basko MD2
MD3
Uit
16-02-2020 14:50
Veld 1 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 334030
Locatie: Meerrijk, EINDHOVEN - Veld 1 Zaalleiding: Eindhoven
Eindhoven MD4
MD3
Uit
16-02-2020 15:40
Veld 1 (Zaal onbekende ondergrond)
Nr. 334034
Locatie: Meerrijk, EINDHOVEN - Veld 1 Zaalleiding: Eindhoven

Poule stand (5e in poule Meisjes D 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MD287104815022
2.Basko MD2105233421017
3.Maastricht MD67421125014
4.Oedenrode MD25212122607
5.Liempde MD38134162406
6.Eindhoven MD46114101604
7.Best MD38026113602

Begeleiders (1)

Spelers (13)

Team resultaten

MaastLiempHCAS Best BaskoOedenEindh
Maastricht MD64 - 02 - 1
Liempde MD3
HCAS MD27 - 15 - 5
Best MD31 - 13 - 81 - 7
Basko MD22 - 10 - 33 - 38 - 0
Oedenrode MD22 - 11
Eindhoven MD41 - 20 - 34 - 2